تور جزیره سیشل ارزان

تور جزیره سیشل ارزان | تور جزیره سیشل| تور | انواع تور| تور گردشگری جزیره سیشل| تور ارزان قیمت جزیره سیشل| تور جزیره

جزیره خیره کننده و دست نخورده و گرمسیری می باشد که گردشگران زیادی هر ساله به این کشور سفر می کنند . گردشگرانی که به دنبال جایی برای آرامش و استراحت و زوج های جوانی که به دنبال ساحلی رمانتیک  هستند حتما تور جزیره سیشل ارزان را انتخاب کنند.

تور جزیره سیشل دارای جنگل های بکر و صخره های مرجانی بسیار زیبایی می باشد. این جزیره جز ضخایر منابع طبیعی یونسکو می باشد . این جزیره در نزدیکی خط استوا می باشد به همین دلیل دارای آب و هوای معتدل و مرطوب می باشد . این جزیره گرمسیری می باشد به همین دلیل در زمستان آب و هوا خیلی سرد نمی شود در تابستان هم خیلی  هوا گرم نمی شود به همین دلیل تور جزیره سیشل ارزان خیلی کم می باشد برای اطلاع از قیمت تور جزیره سیشل به سایت تورزپرس مراجعه کنید.

آب های این جزیره یکی از غنی ترین آّبها برای ماهیگیری می باشند و غرفه هایی مخصوص ماهیگیری در این جزیره تعبیه شده است.  این جزیره مکان خوبی برای حمام آفتاب گرفتن و یا پیاده روی در پیاده رو های کوهستانی  می باشد . این جزیره برا ی افرادی که دوست دارند در هتل های شیک استراحت کنند هتل های پنج ستاره و شیکی آماده کرده است .همچنین این جزیره دارای فرودگاه های بین المللی و همچنین پورت کشتی هایی برای گردشگپری می باشد. همچنین این جزیره دارای پارک ملی نیز می باشد.

تور

جزایر اطراف این جزیره معمولا خالی از سکنه می باشند و فقط جزیره سیشل دارای امکانات تفریحی و گردشگری برای مسافران می باشد.

 Anse intendance یکی از جاذبه های این جزیره است که جز سواحل ماهه به حساب می آید . این جزیره به موج های وحشی معروف می باشد و نبود یک صخره باعث شده تا شنا در این مکان کاری خطرناک باشد . این ساحل لاک پشتهای فراوانی دارد و شاید بتوتن گفت خانه ی لاک پشت ها به حساب می آید.

مورن پارک ملی سیشل نیز یکی دیگر از جاذبه های  تور سیشل می باشد. که بسیار زیبا و مکانی عالی برای گردشگری میباشد برای اطلاعات بیشتر در مورد تور سیشل از  تورزپرس دیدن فرمایید..

با جاذبه های گردشگری جزیره سیشل بیشتر آشنا شوید.!

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها