تور مجارستان ارزان

تور مجارستان ارزان - تور مجارستان | قیمت تور مجارستان | تور مجارستان نوروز | تور مجارستان کریسمس | تور لحظه آخری مجارستان | تور گردشگری مجارستان | بوداپست

مجارستان کشوری فوق العاده در اروپا می باشد پس اگر قصد سفر به اروپا را دارید و مقصدتان مشخص نیست حتما پیشنهاد می کنیم به مجارستان و مخصوصا شهر زیبای آن یعنی بوداپست سفر کنید که بهره فوق العاده ای از سفر و تور خود ببرید.

مجارستان سرزمینی مملو از میراث فرهنگی و قومی است و یکی از قدیمی ترین کشورها در اروپاست .

فرهنگ مجارستان از یک نقطه به نقطه دیگری متفاوت است و در فرهنک مجارستانی ها موسیقی  و سوارکاری از مهم ترین موارد می باشد زبان رسمی کشور مجارستانی است و مذهبشان کاتولیک.

مجارستانی ها مردمی مهمان نواز و فوق العاده مهربان هستند .لباس محلی مجاری ها در مراسم های مختلف متفاوت می باشد و برای جشنواره ها ,راهپیمایی ها و تعطیلات از لباس های مختلف استفاده می شود و یکی از سنت های آنها در عید تزئین تخم مرغ با طرح های سنتی است .

آب و هوای مجارستان در بهار و تابستان بسیار دلپذیر است و بین 21 الی 26 درجه سانتی گراد و برای سفر و تور بسیار مناسب است ولی اگر به دنبال تور مجارستان ارزان هستید در زمستان تخفیف های زیادی برای تور به این کشور موجود است و شما می توانید از این موقعیت نیز استفاده نمایید البته لازم به ذکر است که آب و هوای کشور مجارستان در این فصل به 1- درجه ی سانتی گراد نیز می رسد.

مجارستان دارای آب وهوای قاره ای با زمستان هایی سرد و تابستان هایی گرم است و بهترین زمان برای سفر به مجارستان بهار و پاییز است در بهار اولین جوانه های درختان را خواهید دید و گلها و گیاهان چهره شهرها را سبز می کنند .ماه های مارس , آوریل ومه  ماههای بهاری هستند و سبتامبر ،اکتبر و نوامبر پاییز است و هوا رو به خنکی می گراید هم چنین زمستان های مجارستان سرد و برفی و تابستان هایش گرم خشک است .

فرهنگ غذایی مجارستانی ها غنی و پر از زرق و برق با طعم های مختف می باشد و علایق غذایی آنها از فرهنگ عشایری تاثیرپذیر بوده است و بیشتر به گوشت خوک و گوشت گاو علاقه دارند .در مجارستان قهوه خانه ها مکانی آرام و مناسب برای رفع خستگی می باشند .

غذاهای مجارستانی از مشهورترین و متنوع ترین سبک های غذایی در دنیا می باشند .و قهوه نیز از رایج ترین نوشدنی هایی است که مصرف میشود .

به عنوان چند نمونه از محبوب ترین غذاهای کشور مجارستان می توان به Kürtőskalács شیرینی محبوب و و استوانه ای شکل که در جشنواره ها و مراسم ها تهیه می شود خورش مرغ وفلفل قرمز شیرین ،پنکک گوشت ،سوپ آلبالو ،دلمه برگ کلم ،کیک دوباس ،کیک اسفنجی ،راتاتویی به سبک مجارستانی و کیک قیفی اشاره کرد .

مجارستان بخصوص پایتخت آن بوداپست دارای بسیاری از مناظر زیبا و عجیب می باشند و دارای طیف وسیعی از ویژگی های طبیعی و میراث فرهنگی است که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند .از زیبا ترین مکان های گردشگری مجارستان می توان شهر گیور ,پارک ملی هورتوباجی ,شهر دبرسن ،دریاچه Heviz،پارک ملی اگتلک شهرستان پچ،شهر بوداپست و دریاچه Balaton را نام برد .

بوداپست که در مجاورت رود دانوب قرار دارد یکی از زیباترین شهرهایی از که می توان در اروپای غربی دید ، بوداپست که به پاریس کوچولو نیز مشهور است با معماری فوق و العاده بناها و شهر پر زرق و برق شما را به وجد می آورد ، مردم همیشه شیک پوش این شهر شما را حیرت زده می کند و به قدم زدن در این شهر زیبا علاقه مند خواهید شد و همچنین از لحاظ هزینه و قیمت بسیاری از خدمات تجملاتی را در این شهر نسبت به دیگر کشورهای اروپای غربی می توانید ارزان تر داشدته باشید.

دیدنی های بوداپست بسیار زیاد و تمام نشدنی است و مملوء از قلعه ها و مکان های دیدنی است و البته می توان بوداپست را یک تفرجگاه نیز قلمداد کرد ، یکی از تجربه های فوق العاده در این شهر حمام کردن در چشمه های آب گرم بهاری سرباز و سربسته است که بسیار دلنشین و به شما حس خوبی را منتقل می کند.

در کل می توان گفت که دیدن این شهر و رفتن به تور مجارستان شما را پشیمان نخواهد کرد شما می توانید قیمت تور مجارستان ارزان را در بانک تورتورزپرس در تور مجارستان مشاهده نمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها