قیمت تور جزیره سیشل

قیمت تور جزیره سیشل ,تور جزیره سیشل,تور ارزان جزیره سیشل,تور گردشگری جزیره سیشل,تور جزیره سیشل کریسمس,تور جزیره سیشل نوروز

با توجه به این که جزیره ی سیشل یکی از جزایر بسیار زیبا و دیدنی می باشد همه ساله افراد زیادی به قصد تفریح و گردشگری از طریق تور جزیره سیشل به این جزیره ی زیبا مسافرت می کنند.

قیمت تور جزیره سیشل

در جنوب اقیانوس هند یک جمهوری بسیار کوچک ولی زیبا وجود دارد که آن را کشور سیشل نامیده اند و پایتخت آن نیز شهر ویکتوریا است.

این کشور یک کشوری کوچک با جمعیت اندک می باشد که در قاره ی آفریقا قرار گرفته است.

مردمان این کشور معمولا مهاجرانی هستند که از کشورهای مانند فرانسه و آفریقا و چین به این کشور مهاجرت کرده اند.

با وجود این که کشور سیشل یک کشور کوچک می باشد اما از لحاظ تجارت در موقعیت بسیاری خوبی قرار دارد.این کشور محصولاتی از قبیل تن ماهی و ماهی یخ زده و... را صادر و انواع ماشین آلات و محصولات نفتی و شیمیایی را وارد می کند.

بهترین زمان برای مسافرت به جزیره سیشل

جزیره سیشل از نظر موقعیت جغرافیایی در مکانی قرار گرفته است که دمای هوای آن در تمامی ماه های سال معتدل و گرم می باشد و مسافرانی که این جزیره را برای مسافرت های خود انتخاب می کنند می توانند هر زمان که بخواهند به این کشور مسافرت کنند.

اما اگر به قصد تفریح و گردش این جزیره را انتخاب می کنید ماه های نوامبر ،می و آوریل و اکتبر بهترین زمان برای شنا و غواصی و گردش و لذت بردن در این کشور می باشد.

جاذبه های گردشگری جزیره سیشل

این کشور دارای جاذبه های گردشگری دیدنی و جذابی می باشک که از معروف ترین ان ها می توان به باغ گیاه شناسی سیشل و تفریحات ساحلی سیشل و همچنین کلیسای کاتولیک آبشار را نام برد.

قیمت تور جزیره سیشل

قیمت تور جزیره سیشل با توجه به تورهایی که شرکت های هواپیمایی برای این کشور در نظر می گیرند معین می شود و مدام در حال تغییر می باشد.اما شما به راحتی می توانید با مراجعه به سایت تورزپرس از قیمت تور جزیره سیشل وهمچنین آفرهای این تور مطلع شوید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها