قیمت تور جزیره موریس

قیمت تور جزیره موریس -تور جزیره موریس,تور ارزان جزیره موریس,تور گردشگری جزیره موریس,تور جزیره موریس کریسمس,تور جزیره موریس نوروز

جزیره موریس یکی از زیباترین جزایر جهان می باشد که گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان این جزیره را برای گذراندن تعطیلات و مسافرت های تفریحی خود انتخاب می کنند و از طریق تور جزیره موریس به این جزیره مسافرت می کنند.

قیمت تور جزیره موریس

سواحل شنی بسیار تمیز با دریای آبی رنگ آن و همچنین نسیم ملایمی که در این سواحل می وزد آرامش غیر قابل توصیفی را برای مردمان این جزیره به ارمغان می آورد.

این جزیره زیبا در قسمت جنوب غربی در قسمتی از اقیانوس هند قرار گرفته است.

یکی از شهرت های این جزیره این است که که پرنده ای که آن را دودو نامگذاری کرده بودند و اکنون منقرض شده است در این جزیره زندگی می کرده است.

از جذابیت های این جزیره جاذبه های توریستی فراوان و زیبایش می باشد.

و این نکته نیز قابل ذکر می باشد که این جزیره دارای قسمت شهری نیز می باشد که مردمان آن به تجارت و کار مشغول می باشند و دارای مراکز خرید بسیار بزرگ و مدرنی می باشد.

مرمان این جزیره سواحل جزیره ی موریس را برای گذراندن اوقات فراغت خود انتخاب می کنند و به اسکی روی آب و موج سواری و... می پردازند.

این جزیره همچنین دارای جاذبه های گردشگری دیگری از جمله باغات زیبا و سرسبز موریس،پارک ملی و رودخانه ی سیاه و... می باشد.

آب و هوای جزیره موریس

جزیره ی موریس جزیره ای 4 فصل می باشد اما نکته ی جالب توجه این است که فصول این جزیره کاملا برعکس ایران می باشد.

مسافرین محترمی که قصد مسافرت به این جزیره ی زیبا را دارند می توانند هر 12 ماه سال به این جزیره مسافرت کنند و از آب و هومایب مطلوب آن لذت کافی را ببرند.

قیمت تور جزیره موریس

قیمت تور جزیره موریس با توجه به تعداد تورهایی که در یک سال گذاشته می شود متغیر می باشد.شما به راحتی می توانید از طریق سایت تورزپرس از قیمت تور جزیره موریس و همچنین تورارزان جزیره موریس مطلع شوید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها