تور اسکاتلند ارزان

تور اسکاتلند ارزان | تور| تور اسکاتلند| تور ارزان قیمت اسکاتلند| تور گردشگری اسکاتلند| تور لحظه آخری اسکاتلند

کشور اسکاتلند به خاطر کوهستان های زیبایی که دارد معروف می باشد و دومین کشور بزرگ بریتانیا محسوب می شود  و پایتخت آن ایدنبرگ می باشد اسکاتلند جاذبه های گردشگری زیادی داردی و در فصول سرد سال تور اسکاتلند ارزان بیشتر می باشد به دلیل اینکه اسکاتلند کشوری کوهستانی است گردشگران در فصول گرم بیشتر به اسکاتلند سفر می کنند.

تور اسکاتلند ارزان

اسکاتلند همچنین یکی از کشور های تولید کننده پارچه پشمی  به نام تارتان می باشد در ادامه به برخی از جاذبه های گردشگری اسکاتلند از جمله: دریاچه هیولا, قلعه تنهایی , منظر زیبا و کوهستانی و دیگر جاذبه ها اشاره خواهیم کرد . مناظر کوهستانی زیبای اسکاتلند باعث شده تا کشوری منحصر به فرد برای علاقه مندان به گردش در کوهستان شده است.

این کشور از نظر تاریخی نیز غنی می باشد پس تاریخ دوستان نیز این کشور را بریا گردش انتخاب خواهند کرد , قلعه ها و میدان های جنگی و افسانه ایی و دیگر منابع تاریخی در اسکاتلند وجود دارد. اسکاتلند یک منبع سنگ های تاریخی به حساب می آید.

قلعه ادینبورگ یکی از معروف ترین قلعه های تاریخی اسکاتلند می باشد و یکی از بناهای ملی محسوب می شود همچنین این قلعه یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری در تور اسکاتلند به حساب می آید. قلعه ادینبورگ صحنه نمایشی با شکوه از تاریخ قرن 13 می باشد. بیشترین بازدید ها در تور اسکاتلند از قلعه ادینبورگ می باشد

رویال  مایل یکی دیگر از جاذبه های گردشگری تور اسکاتلند می باشد , جاده ی ارتباطی قلعه ادینبورگ و کاخ Holyroodhouse می باشد.

دریاچه لوموند نیز یکی دیگر از جاذبه های پر طرفدار تور اسکاتلند می باشد. این دریاچه از بزرگترین دریاچه های اسکاتلند به حساب می آید و به دریاچه ملکه اسکاتلند معروف میباشد. این دریاچه برای ماهیگیران نیز محبوب می باشد ماهی های قرل آلا و سفید و آزاد در این دریاچه به وفور یافت می شود .کوه نوردان و علاقه مندان به ورزش های آبی نیز به این دریاچه زیاد سفر می کنند. همین طور اگر با سفر به  اسکاتلند به دنبال یک سفر عاشقانه هستید حتما قایق رانی در این دریاچه را انتخاب کنید.

جزیره آران نیز یکی دیگر از جاذبه های اسکاتلند می باشد که به عنوان جزیره مینیاتور شناخته شده است اسکاتلند کشوری است سرشار از جاذبه های گردشگری برای اطلاعات بیشتر در مورد تور اسکاتلند ارزان از سایت تورزپرس  دیدن فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها