تور اتریش ارزان

تور اتریش ارزان ,تور اتریش,قیمت تور اتریش,ارزان ترین تور اتریش,تور لحظه اخری اتریش,تور گردشگری اتریش

لیست تمامی آفرهای تور اتریش را در سایت تورزپرس مشاهده کنید

کشور اتریش یکی از کشور های بسیار زیبا و سرسبز می باشد که در قسمت مرکزی اروپا قرار گرفته است و همسایگان جنوب شرقی و شمالی آن کشور های ایتالیا و آلمان می باشند و از جنوب نیز با کشور جمهوری چک همسایه می باشد.

پایتخت این کشور را شهر وین نامگذاری کرده اند.

کشور اتریش از لحاظ شرایط آب و هوایی دارای آب و هوایی سرد و کوهستانی می باشد و یخچال های فراوانی در این کشور وجود دارد.

بیشتر از نصفی از مساحت این کشور بر روی رشته کوه های آلپ قرار گرفته است.

اگر بخواهیم آب و هوای اتریش را در طی یک سال مورد برسی قرار دهیم باید بگوییم که کشور اتریش در زمستان ها بسیار سرد می باشد و در تابستان ها از این سردی کاسته شده و معتدل می شود.

تور اتریش ارزان

سه مورد از جاذبه های گردشگری کشور اتریش

دهکده ی هالستات

یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری اتریش  می باشد.در این دهکده یک دریاچه ی آرام نیز قرار دارد که به دریاچه ی هالستات معروف می باشد.البته در نقاط مختلف این دریاچه نیز جاذبه های دیدنی دیگری مانند غارهای نمک و غارهای پوشیده شده از یخ و... وجود دارد.

اینزبروک

یک منطقه ی پوشیده شده از کوه های بلند برفی و ساختمان های بسیار زیبا و رنگارنگ می باشد که منظره ای بسیار زیبا را برای این کشور ایجاد کرده است.حتی از این مناظر زیبا برای تصاویر بر روی مجلات و کارت پستال ها نیز استفاده می کنند.این منطقه نیز منطقه ی بسیار مناسبی برای تفریحاتی از جمله اسکی بر روی برف ها و کوه پیمایی می باشد.

فاکرسی

فاکرسی نام یک دریاچه در کشور اتریش است.این دریاچه بسیار زیبا و بزرگ و در عین حال آرامش بخش می باشد.مردمان این کشور این دریاچه برای شنا و ماهیگیری انتخاب می کنند.

تور اتریش ارزان

با توجه به این که تور اتریش ارزان از جمله تورهای محدود در طی سال می باشد مسافرینی که قصد مسافرت به این کشور را دارند می توانند از طریق سایت تورزپرس از قیمت تور اتریش و همچنین تور اتریش ارزان مطلع شوند.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها