قیمت تور بلغارستان

قیمت تور بلغارستان - تور بلغارستان | تور بلغارستان ارزان | تور گردشگری بلغارستان | تور لحظه آخری بلغارستان | تور بلغارستان کریسمس

بلغارستان کشوری اروپایی است که در جنوب شرقی این قاره واقع شده است که در شرق آن دریای سیاه و در جنوب آن کشور نام آشنا برای هموطنان یعنی ترکیه واقع است. بلغارستان کشوری است تاریخی و کهن که آثار بجا مانده از دوران قبل از میلاد مسیح باعث جذب توریست ها و باستان شناس های فروانی می شود. بلغارستان که از سال 2007 به انحادیه اروپا افزوده شد که پایتخت آن صوفیه است ولی یکی از زیباترین شهرهای بلغارستان وارنا می باشد.

آب و هوای بلغارستان آب و هوایی قاره ای می باشد یعنی تابستان هایی گرو و زمستان هایی سرد دارد پس اگر قصد سفر به بلغارستان را دارید حتما بهار و تابستان را انتخاب نمایید زیرا به خوبی می توانید بهره کافی را از سفر خود ببرید.   

وارنا شهری است از لحاظ زیبایی و طراوت مثال زدنی که دریای فوق العاده ای دارد ، ساحل ماسه های طلایی (  (golden sandsکه زیبایی منحصر به فردی را به این شهر منتقل کرده است در کنار دریای سیاه به خوبی می درخشد و به لطف پوشش گیاهی فوق العاده در کنار دریا آب و هوای عالی برای توریست ها به ارمغان می آورد که باعث می شود به خوبی امکانات تفریحی و ورزشی بهره ببرند.

غذا و خوراکی در بلغارستان بسیار متنوع است و غذاهای ترکیه و یونان در آن اثر به سزایی داشته اند که البته وجه تمایز آن با غذاهای کشورهای دیگر استفاده از سبزیجات ، گیاهان دارویی و میوه می باشد که طعم خوبی به غذا می دهند چند نمئنه از این غذاها  mussaka , Shopska salad , snezhanka , Mish-mash  و ... که امیدواریم در تور بلغارستان از آن لذت ببرید.

قیمت تور بلغارستان و تعرفه های آن را می توانید از تورزپرس و از قسمت تور بلغارستان مشاهده نمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها