قیمت تورآمریکا

قیمت تورآمریکا| تور | تور آمریکا| نرخ تور آمریکا | تور گردشگری آمریکا | قیمت تور آمریکا نوروز | قیمت تور آمریکا کریسمس | تور آفردار آمریکا

آمریکا به عنوان  یکی از بزرگترین و شگفت انگیز ترین و متنوع ترین کشور های جهان به حساب می آید  که ددینی های بسیاری از جمله : آسمان خراش های نیویورک  و شیکاگو و شگفتی های طبیعی مانند یلوستون و آلاسکا و همچنین سواحل آفتابی کالیفرنیا , فلوریدا و هاوایی می باشد جاذبه های گردشگری آمریکا بسیار وسوسه انگیز میباشد و هر ساله تعداد زیادی از  مسافران با تور آمریکا به این کشور سفر میکنند و از مکان های دیدنی آن لذت می برند . در ادامه به جاذبه های آمریکا خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است قیمت تور آمریکا در فصول بهار و تابستان گران تر می باشد. 

کاخ سفید یکی از مهم ترین جاذبه های آمریکا می باشد کاخ سفید در واشنگتن دی سی و محل اقامت رسمی رئیس جمهور و دفتر رئیس جمهور می باشد , در واقع کاخ سفید یک بنای تاریخی به حساب می آید . این بنای تاریخی در هر موقعیتی در دسترس گردشگران نمی باشد و باید از قبل تنظیم شود و تعداد گروه خاصی می توانند دیدن کنند. با تور آمریکا به این کشور سفر کنید و از کاخ سفید دیدن فرمایید.

قیمت تور آمریکا

یکی دیگر از جاذبه های آمریکا پارک ملی دنالی است  که در آلاسکا واقع شده است  وشامل کوه مک کینلی می باشد و یکی از بلند ترین کوه های آمریکا به حساب می آید پارک دنالی دارای گونه های حیوانی از جمله: خرس گریزلی, گوزن, گوزن شمالی, گرگ و موجودات متعدد دیگری می باشد .

لاس وگاس از دیگر جاذبه های آمریکا می باشد و یکی از بزرگترین مراکز قمار در جهان به حساب می آید همچنین در جنوب آمریکا صحرای نوادا واقع شده است  کلید های فلوریدا نیز از دیگر دیدنی های آمریکا می باشد که مجموعه ایی از جزایر گرمسیری می باشد و گردشگران زیادی با تور آمریکا به این جزایر سفر می کنند.

Kilauea آتشفشانی است که در جزایر هاوایی واقع شده است و به شدت شیب دار می باشد همچنین این کوه آتشفشانی یک از فعال ترین کوه های آتشفشانی به حساب می آید. و یک منبع ارزشمند برای  آتشفشان شناسان به حساب می آید. برای اطلاع از قیمت تور آمریکا از بانک سایت تورزپرس دیدن کنید. 

 

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها