تور ایتالیا ارزان

تور ایتالیا ارزان| تور| انواع نور| تور ایتالیا| تور ارزان قیمت ایتالیا| نرخ تور ایتالیا| تور گردشگری ایتالیا

ایتالیا از کشور های توریست پذیر به حساب می آید و هر ساله تعداد زیادی گردشگر به ایتالیا سفر می کنند ,  در ادامه به جاذبه های گردشگری تور ایتالیا اشاره خواهیم کرد برای اطلاعات بیشتر از تور ایتالیا ارزان از سایت بانک تور تورزپرس دیدن فرمایید.

کولوسئوم یکی دیگر از جاذبه های ایتالیا است  کولوسئوم یکی از بناهای تاریخی مهم  ایتالیا می باشد , یک آمفی تئاتر که در نوع خود از بزرگترین  سالن ها به حساب می آید و توسط امپراتوری رم ساخته شده است  و در حال حاضر به دلیل ساخت ساختمان های مدرنی که در اطراف آن ساخته شده است مانند یک نماد معماری  رمی  در شهر می درخشد و گردشگران علاقه زیای به دیدن کردن از آن دارند.

تور ایتالیا ارزان

رود ونیز یکی دیگر از جاذبه های ایتالیا می باشد که سوار شدن بر روی گوندولاو سفردر این رود دیگر سنتی در ایتالیا شده است  رود ونیز در ایتالیا در واقع مانند خیابان های ایتالیا می باشد و گشت و گذار بر روی رود مانند این است که در خیابان ها به تفریح پرداخته اید. بسیاری از گردشگران تور ایتالیا را به خاطر رود ونیز انتخاب می کنند .

شهر پمپی نیز در ایتالیا واقع شده است  , در واقع بازمانده هایی از یک شهر سوخته زیر آتشفشان می باشد باستان شناسان اتاق ها حمام ها , معابد و سالن های تئاتر این شهر مدفون در زیر آتش و خاکستر را بیرون کشیده اند و در اختیار گردشگران قرار گرفته است تا بازدید کنندگان در امتداد خیابان های این شهر قدیمی پیاده روی کنند . این شهر سوخته هر ساله میزبان گردشگران و تاریخ دوستان زیادی است که با تور ایتالیا یا تور ایتالیا ارزان به این شهر  سفر می کنند. 

نوبت به مهم ترین دیدنی ایتالیا میرسد برج کج پیزا یکی از شگفتی های معماری تاریخ می باشد و گردشگران زیادی با تور ایتالیا به این شهر سفر می کنند تا فقط از این برج کج دیدن کنند. شاید بتوان گفت که این برج شهرت خود را از نقصی که دارد به دست آورده باشد.

ایتالیا شهری افسانه ایست پیشنهاد ما به شما سفر به ایتالیا با تور ایتالیا ارزان می باشدتا هم در هزینه خود صرفه جویی کنید و هم از آثار افسانه ایی دیدن کنید.

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها