قیمت تور اتریش

قیمت تور اتریش- تور |تورهای گردشگری| تورهای لحظه آخری |تورهای ارزان

 

اتریش پایتخت ورزش های زمستانی اروپا!

 

اگر در حال سفر به اتریش هستید یا سفر به اتریش را در برنامه خود دارید اطلاعات زیر را بخوانید .

اتریش به عنوان یکی از بهترین مکانها برای زندگی در اروپا است کشوری محصور در خشکی و هم مرز با آلمان است و نام آن کلمه ای  آلمانی به معنی شرق است .پایتخت آن وین و یک چهارم جمعت اتریش را در خود جای داده است اتریش کشوری تمیز با استاندارد های زندگی بالا ست نیمی از قلمرو اتریش پوشیده شده از جنگل است .

فرهنگ مردم اتریش یک فرهنگ غنی آمیخته با موسیقی ،ادبیات و جشن های بزرگ است و آب و هوایی عمدتا کوهستانی و تابستان ها عمدتا گرم وزمستان ها با بارش باران همراه است .

اتریش کشوری با مناظر زیبای شناخته شده چون ملک ابی معروف ترین صومعه جهان ،اپرای وین به عنوان یکی از معروف ترین اپرای تاریخ ،مرکزاسکی بزرگ سیفلد ،کاخ سلطنتی هافبرگ واقع شده در وین ،شهر قدیمی اینسبروگ احاطه شده توسط کو های پر از برف ،روستای کوچک هال اشتات که نمک تولید شده در آن  نیزمعروف است ،کاخ شونبرون از زیبا ترین جاذبه های توریستی وین ،جاده گراس گراکنر منتهی به کوه های آلپ ،قلعه هوهن سالزبورگ ،دریاچه ورسرس و .... میابشد .

قیمت تور اتریش

غذاهای اتریش معمولا تند نیستند اما بسیار خوشمزه و لذیذ هستند البته مردم اتریش به غذاهای شیرین علاقه بیشتری دارند و معروف ترین غذای اتریشی وینر کتلت گوشت گوساله است فرانکفورتر ، Tafelspitz، Apfelstrudelاز غذاهای محبوب و پرطرفدار در اتریش هستند .

اتریش واقعا یک مکان گردشگری فوق العاده و رویایی است و یگ گزینه مناسب برای داشتن یک سفر به یادماندی وجذاب تور اتریش است در سفر به اتریش شما با دنیایی از مکان های زیبا و دیدنی مواجه می شوید که خاطره آن هرگز از ذهنتان پاک نخواهد شد .برای مسافرت به اتریش و اطلاع از قیمت تور اتریش توصیه می کنیم از تورزپرس  دیدن نمایید.

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها