قیمت تور آفریقا

قیمت تور آفریقا|تور آفریقا|تور لحظه آخری آفریقا|تور ارزان آفریقا|تور گردشگری آفریقا|تور آفریقا نوروز|تور آفریقا کریسمس

قاره ی آفریقا از نظر مساحت و بزرگی بعد از قاره ی آسیا قرار گرفته است.این قاره ی بزرگ جمعیتی بالغ بر یک هفتم جمعیت کل جهان را در خود جای داده است.

در داخل این قاره کشورهای متفاوت و زیبایی قرار گرفته است که این کشور ها به علت زیبایی و سرسبزی و جاذبه های گردشگری بسیاری که دارند همه ساله گردشگران بسیاری را به جهت تفریح از طریق تور آفریقا به سوی خود می کشانند.

از جمله کشورهای موجود در این قاره عبارت اند از تونس،مصر،لیبی،مراکش،سودان و الجزایر و صحرای غربی و...

اما از قلمرو های بسیار معروف و دیدنی قاره ی آفریقا می توان به شاخ آفریقا اشاره کرد.شاخ آفریقا از شمال با دریای سرخ و از جنوب  با اقیانوس هند همسایه است.این قلمرو چند کشور را نیز در بر گرفته است که جیبوتی و سومالی جزو این کشور ها می باشند.

یکی دیگر از معروف ترین مناطق موجود در قاره ی آفریقا صحرای بزرگ آفریقا می باشد.وسعت این صحرا به قدری زیاد می باشد که قاره ی آفریقا را به دو بخش آفریقای شمالی و منطقه ای که آن را منطقه ی آفریقای سیاه نامگذاری کرده اند تقسیم کرده است.

قیمت تور آفریقا

برخی جاذبه های گردشگری موجود در آفریقا

آبشار ویکتوریا

یکی از زیباترین و خروشان ترین آبشارهایی که در جهان وجود دارد.این آبشار یکی از شگفتی های جهانی می باشد که بسیار زیبا است.شدت آبی که از این ابشار به پایین می ریزد به قدری زیاد است که اگر در زیر ان قرار بگیرید تصور می کنید که در زیر بارانی شدید قرار گرفته اید.

کوه گوریل

یک کوه بسیار وسیع و سرسبز می باشد که بیشتر از 700 گوریل در این کوه زندگی می کنند.گردشگران زیادی برای بازدید از این کوه به کشور آفرقا مسافرت می کنند.

قله ی کلیمانجارو

این قله مرتفع ترین قله ی این قاره می باشد که صعود به این قله نیز برای مسافران به این قاره بسیار هیجان انگیز خواهد بود.صعود به این قله چیزی حدود 6 ساعت زمان می برد.

قیمت تور آفریقا

با توجه به این مسئله که قاره ی آفریقا نیز جزو بهترین و زیباترین کشورهای توریستی می باشد می توان گفت قیمت تور آفریقا نیز از قیمت های تقریبا بالایی برخوردار می شود.اما مسافرین عزیزی که قصد مسافرت به این کشور را دارند می توانند از طریق بانک تور تورزپرس از قیمت تور آفریقا و تور ارزان آفریقا و همچنین از آفرهای تور آفریقا مطلع شوند.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها