تور چین ارزان

تور چین ارزان | تور | انواع تور | تور ارزان قیمت چین | نرخ تور چین

برای سفر به تور چین تابستان و مهر بهترین فصل سفر به چین میباشد  در فصولی به غیر از تابستان و مهر تور چین ارزان می باشد. چین  کشور بزرگ توریستی  می باشد  گردشگران زیادی هر ساله برای دیدن دیوار بزرگ چین و شهر ممنوعه در پکن به چین سفر می کنند . راه رفتن در امتداد شانگهای و یا رزمندگان قرمز پوش شیان  و یا رودخانه یانگ تسه و خیلی جاذبه های دیگر  مانند جنگل ها , مزارع برنج , معابد , کوه مقدس  و آبشار های خیره کننده در چین هستند که هر ساله تعداد زیادی از گردشگران را به سمت چین می کشاند. در چین اکثر گردشگران تنها با یک کوله پشتی  به مکان های دیدنی چین سفر می کنند ما نیز به شما توصیه می کنیم برای سفر با تور چین و ددین کردن از مکان های دیدنی تنها یک کوله پشتی را با خود به همراه ببرید. در ادامه به برخی از جاذبه های چین  خواهیم پرداخت .

افق پودونگ یکی دیگر از جاذبه های تور چین می باشد که منطقه ایی در شرق رودخانه پونگدو می باشد که به عنوان مرکز مالی و تجاری شناخته شده است .

یکی دیگر از جاذبه ای چین  هانی تراس می باشد که از مزارع برنج می باشد و در دامنه  کوه آیلاو واقع شده اند و مردم 1000 سال است که در این منطقه به کشت می پردازند.

یکی دیگر از  جاذبه  های چین  Leshan غول پیکر بودا می باشد کوه   امی که معبدی می باشد که  در دل کوه  قرار میگیرد و از مهم ترین معابد بودا می باشد. از دیگر جاذبه های چین میتوان به  کوه زیبای هوانگ اشاره کرد که یکی از مقاصد همیشگی  و مهم توریست ها می باشد. این رشته کوه در شرق چین واقع شده است در این رشته کوه مناظر بسیار زیبایی از گل ها و سنگ های خوش رنگ قله ها وجود دارد حتما هنگام سفر با تور چین از این قله های شگفت انگیز دیدن کنید.

یکی دیگر از جاذبه ها رودخانه کروز است  که  دیدن از این رودخانه دیدن از یک زندگی به دور از زندگی شهری می باشد و از جاذبه های مهم توریستی می باشد.

چین جاذبه های توریستی زیادی دارد برای مشاهده اطلاعات تور ارزان چین از بانک تورزپرس دیدن کنید .

 

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها