تور برزیل ارزان

تور برزیل ارزان-تور برزیل |قیمت تور برزیل |تور |تورهای گردشگری

 

برزیل و تور برزیل  یک مکان گردشگری محبوب برای تمام گردشگران از جمله گردشگران ایرانی است .صنعت گردشگری در برزیل به صنعتی در حال رشد تبدیل شده است و هر سال حدود سه میلیون بازدید کننده خارجی از این کشور بازدید می کنند و بیشترین بازدیدکنندگان از کشورهای اروگوئه ،آرژانتین و ایلات متحده می باشند  اکثر توریست ها در برزیل به ریو داژانیرو را در برنامه ی سفر به برزیل قرار می دهند السالوادور و دیگر بخش های باهیا از  جاذبه های مهم توریستی برزیل  می باشند برزیل دارای بیشترین انواع حیوانات نسبت بسیار کشورهاست .

 

بیشتر مردم با شنیدن نام برزیل در ذهنشان قهوه های خوشمزه و فوتبال ماهرانه تداعی می شود برزیل کشوری بزرگ ،پرجنب و جوش و بی نهایت زیباست پنجمین کشور پرجمعیت است که پایتخت آن برزیلیا می باشد کشوری منحصر بفرد دار قاره آمریکا که زبان رسمی آنها پرتغالی است .

بزرگترین جنگل دنیا آمازون و رودخانه آمازون مکان هایی وسوسه انگیز برای رفتن به تور برزیل هستند .

بدون شک تور برزیل یک اتنخاب بسار عالی برای لذت بردن از مکان های دیدنی و زیبا مانند سواحل زیبا و پرجنب و جوش فورتالزا جنگل های استوایی و آبشارهای پرتی ،مکان های تاریخی و صخره های مرجانی رسیف ،کلیسا ها و موزه های اولیندا ،رودخانه و کاخ زیبای مانائوس و آبشارهای با شکوه رود ایگواسو می باشد .

 

در برزیل هرسال جشنواره های زیادی برگزار می شود که با رقص و موسیقی های شاد و متنوع همراه هستند می توانید برنامه سفرتان به مالزی را با این جشن های لذت بخش همراه سازید.

تور برزیل ارزان

 

اگر مایل به مسافرت به برزیل  هستید و می خواهید سفری لذت بخش و البته مقرون به صرفه را در زندگیتان تجربه کنید ما به شما تور ارزان برزیل را پیشنهاد میکنیم .برای اطلاع از زمان تورهای ویژه و تورهای آفردار برزیل , تورزپرس کاملترین مجله اینترنتی تورهای مسافرتی را مشاهده نمایید  .  موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها