قیمت تور باکو

قیمت تور باکو - تور باکو ارزان | تور باکو | تور باکو کریسمس | تور باکو نوروز | تور لحظه آخری باکو | تور گردشگری باکو | سفر به باکو| تور باکو قیمت

باکو بزرگترین شهر آذربایجان شهری با خلاقیت در معماری بی نظیر که آب و هوایی همانند شهر های شمال غرب ایران دارد دارد یعنی زمستان هایی سرد با بارش برف و باران و بهار هایی با هوای دل انگیز و شکوفه های بهاری کم نظیر.

قیمت تور باکو

در واقع اگر قصد سفر به باکو را دارید پیشنهاد ما بهار می باشد به دلیل آب و هوای مناسب و برگزاری عید که شادی مردم در آن بسیار مشهود است و به شما انرژی خاصی می دهد. همچنین تابستان نیز برای تور باکو تا حدودی مناسب است ، در تابستان آب و هوایی گرم و شرجی دارد ولی شما می توانید از سایه ها بیشترین استفاده را ببرید و در تمام طول سال از سمت دریای خزر نسیم ملایمی در حال وزیدن می باشد یکی از حس هایی که باید در این شهر تجربه کرد قدم زدن در کنار ساحل و لذت بردن از نسیم های دریای خزر می باشد.

دیدنی های باکو بسیار زیاد می باشد و بافت قدیمی این شهر خود یکی از دیدنی های جذاب برای توریست ها می باشد و بسیاری دیدنی دیگر مثل کاخ شروان شاه ، برج دختر ، مجسمه هایی زیبا و ... از دیدنی های عالی این شهر می باشد.

غذا ها و شیرینی های باکو نیز بسیار دل چسب می باشد غذاهای آذری که شما را وادار می کند از آن ها لذت ببرید مثل کباب ، دلمه ، آش ماست و ... همچنین شیرینی ها و دسر های فوق العاده آذری که برای رفع خستگی بسیار عالی می باشد یکی از حس های عالی در باکو خوردن چای و شیرینی مخصوص در کافه های این شهر است که حسی بی نظیر است.

نگران خرید در باکو نباشید مراکز خرید بسیار عالی و همچنین بازارهای سنتی باعث می شود شما تجربه خوبی از خرید در این شهر داشته باشید و لحظات شادی را برای شما رقم می زند ، قالی ها و فرش های باکو که جزئی از فرهنگ این شهر نیز می باشد بسیار دیدنی است. برای خرید سوغات نیز می توانید سراغ کلاه ، شال ابریشمی و ظروف مسی بروید یکی از مکان های جالبی که می توانید در آن سوغاتی آذری تهیه کنید مغازه های محلی میدان فانتین می باشد.

قیمت تور باکو بسیار مناسب است و در بسیاری مواقع بلیط ارزان هواپیما نیز می توانید برای این شهر گیر بیاورید همچنین هزینه های داخل شهر نیز مناسب است و شما می توانید به خوبی و با هزینه مناسب در شهر گشت و گذار کنید و از سفر خود لذت ببرید.

قیمت تور باکو را می توانید از بانک تور تورزپرس به دست بیاورید و قیمت تمامی تورهای آفردار تور باکو را مشاهده  نمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها