تور برزیل ارزان

تور برزیل ارزان|تور| انواع تور| تور برزیل| تور ارزان قیمت برزیل

تور برزیل  نیز یکی از پر طرفدار ترین مکان های توریستی در جهان به حساب می آید و از کشور های آمریکای جنوبی به حساب می آید و همچنین جز پنج کشور بزرگ و توریستی جهان به حساب می آید , سواحل زیبا با شن و ماسه های سفید جزایر گرمسیری و داشتن شهر هایی سرشار از موسیقی و دیگر جاذبه های گردشگری برزیل باعث شده تا برزیل از مقاصد توریستی در دنیا به حساب بیاید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تور برزیل ارزان از سایت بانک تورز پرس دیدن کنید.

تور برزیل ارزان

از جاذبه های شرکت می توان به جنگل های انبوه و زیبای برزیل و آمازون , حیات وحش برزیل , تالاب ها و بیابان های دذست نخورده برزیل اشاره کرد که در ادامه به صورت اختصار در مورد بعضی از جاذبه های گردشگری برزیل صحبت خواهیم کرد.

اورو پرتو یکی از مکان های گردشگری تور برزیل به حساب می آید و از شهرستان های تاریخی و با معماری به جا مانده پرتغالی به حساب می آید.

تئاتر آمازوناس خانه اپرا می باشد و در قلب جنگل های  بارانی آمازون واقع شده است و از جاذبه های گردشگری برزیل به حساب می آید.

Fernando de  noronha  از مجمع الجزایر زیبای تور برزیل می باشد با سواحل بکر و مناظر زیبا و حیات وحش دست نخورده   می باشد این مجمع الجزایر از نظر محیط زیستی که دارد دارای اهمیت بسیاری می باشد. آب و هوا در فصل سرد بارش فراوان دارد ولی در فصول گرم سال  آب و هوا گرم تر میشود و بارش خفیف تر می شود.

از دیگر جاذبه های  تور برزیل تاریخ مرکزی اولیندا می باشد که در شمال شرقی برزیل می باشد. اولیندا به عنوان یک شهرستان رنگارنگ شناخته می شود. با ساختمان های قرمز رنگ که در کنار آبی بیکران منحصر به فرد شده است.

این شهر دارای جاذبه های توریستی فراوانی می باشد  تاریخی بودن این منطقه و داشتن کلیساها و کارناوال ها ی مختلف به جذابیت این شهر افزوده است و باعث شده تا توریست های زیادی از این شهر دیدن کنند.

اگر به دنبال تور برزیل ارزان هستید پس در نزدیکی فستیوال ها و بهار و پاییز و زمستان به برزیل سفر نکنید همان طور که می دانید برزیل دارای آب و هوای گرمسیری می باشد و تابستان های بسیار گرمی دارد .

 

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها