قیمت تور اکراین

قیمت تور اکراین| تور اکراین| انواع تور| هزینه تور اکراین|نرخ تور اکراین

اکراین یکی از کشور های شرق آسیا به حساب می آید و قبلا جز اتحادیه جماهیر شوری سابق  بوده است  و همچنین  به دلیل اقتصاد پایین و ارزان بودن مخارج در اکراین قیمت تور اکراین هم پایین تر می باشد و  همچنین به خاطر داشتن جاذبه های گردشگری  هر ساله تعداد زیادی از گردشگران به اکراین سفر می کنند . در ادامه به جاذبه های گردشگری اکراین خواهیم پرداخت. کیف پایتخت اکراین می باشد و حدودا 3 میلیون نفر جمعیت دارد . هنر و معماری که در کیف می باشد از گنجینه های جهان به حساب می آید از جمله : کلیسای سنت سوفیا , کلیسای باروک  و کلیساهای زیاد دیگر , برج ناقوس و گلدن گیت از بناهای تاریخی می باشند. تور اکراین  برای  تاریخ دوستان و علاقه مندان به معماری یک تور خاطره انگیز خواهد بود.

کریمه یکی از جاذبه ها ی گردشگری اکراین به حساب می آید منطقه ایی جذاب برای کشف کردن و گذراندن تعطیلات می باشد.هر ساله میلیون ها نفر برای گذراندن تعطیلات به بزرگترین و معروف ترین استراحتگاه اکراین سفر می کنند. استراحتگاه کریمه به دلیل وجود آب های خوب این منطقه معروف می باشد . رهبر هایی همچون استالین در گذشته برای استراحت و تعطیلات به کریمه سفر می کرده اند. در فصول بهار و تابستان که هوا گرم تر است قیمت تور اکراین هم بالاتر می باشد و آفتاب گرم و درخشان آب ها را گرم کرده  و هم دما با آب و هوا می کند و در نتیجه  شنا را لذت بخش می کند  و به تدریج با سرد شدن هوا پایین تر می آید . اما نکته ایی که قابل ذکر است این است که در فصل سرد سال جمعیت کمتری به اکراین سفر کرده اند و در نتیجه برای گردش شما راحت تر خواهید بود.

از دیگر جاذبه های  تور اکراین  کوه های  کارپات می باشد که به مروارید سبز اکراین معروف میباشند طبیعت بسیار زیبای این کوه ها و جنگل های آن باعث شده تا گردشگران این کوه ها را به عنوان یکی از مقاصد همیشگی شان انتخاب کنند .

قیمت تور اکراین

یکی دیگر از جاذبه ها لویو می باشد یک شهرستان افسانه ایی و شاعرانه در اکراین  می باشد. اودیسا یکی دیگر از شهرستان ها می باشد که به مروارید دریای سیاه مشهور است و از شهرستان های بزرگ اکراین به حساب می آید.

اکراین جاذبه های گردشگری بسیاری دارد و ما به گفتن چند مورد از آنها بسنده کردیم برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تور اکراین  به سایت بانک تور تورزپرس مراجعه فرمایید.

 

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها