قیمت تور چین

قیمت تور چین|تور چین|تور ارزان چین|ارزان ترین تور چین|تور لحظه آخری چین|تور چین نوروز|تور چین کریسمس

یکی از کشورهای بزرگ و زیبا پر از جاذبه های گردشگری کشور چین می باشد که همه ساله افراد زیادی از طریق تور چین برای تفریح و تجارت به این کشور مسافرت می کنند.

این کشور در قسمت شرقی آسیا واقع شده است و حزب کمونیست در این کشور حاکم است.

پایتخت این کشور بزرگ پکن نام دارد.شهر پکن نیست جزو پرجمعیت ترین شهر های دنیا به شمار می آید.

آب و هوای چین

آب و هوای چین در نقاط مختلف بسیار متنوع می باشد.اما با یک نگاه کلی می توان گفت که در این کشور 5 نوع  شرایط آب و هوایی حاکم می باشد.به طور کلی بیشتر شهرهای این کشور در زمستان ها بسیار سرد و در تابستان ها بسیار گرم می باشند و سایر مناطق این کشور نیز دارای سه نوع آب و هوایی گرم و معتدل ، سرد و معتدل ، نیمه معتدل و همچنین گرمسیری می باشند.

جاذبه های گردشگری چین

کشور چین یک کشور پهناور با جاذبه های گردشگری فراوان می باشد که درون این کشور جاذبه های گردشگری فراوانی قرار گرفته است.

از معروف ترین این جاذبه ها می توان به دیوار بزرگ چین اشاره کرد که در دنیا نیز شناخته شده است.

شهر ممنوعه و همچنین دریاچه ی مصنوعی و میدان تیان من و پارک ها و معابد این کشور نیز از دیگر جاذبه های گردشکری این شهر می باشند.

قیمت تور چین

همه ساله افراد زیادی برای مسافرت های تفریحی خود کشور چین را انتخاب می کنند.همچنین این کشور برای تجارت نیز بسیار مناسب می باشد.کشورهای زیادی از جمله ایران تجارت های کلانی به ویژه تجارت مربوط به واردات کالا را نیز با کشور چین انجام می دهند.

قیمت تورهای چین در فصول مختلف متفاوت می باشد.مسافرین محترمی که در هر فصل و زمانی قصد مسافرت به کشور چین را دارند می توانند از طریق سایت تورزپرس از تمامی اطلاعات مربوط به تور چین از جمله قیمت تور چین و تور ارزان چین و همچین آفر های تور چین مطلع شوند.

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها