قیمت تور برزیل

قیمت تور برزیل |تور برزیل | تور ارزان برزیل | ارزان ترین تور برزیل | تور لحظه آخری برزیل | تور برزیل نوروز | تور برزیل کریسمس

یکی از کشور های بسیار زیبا و توریستی در جهان برزیل نام دارد.

این کشور پهناور در آمریکای جنوبی قرار گرفته است و پایتخت آن برازیلیا نام دارد و مردم کشورش با زبان پرتغالی صحبت می کنند.

قسمت زیادی از اقیانوس اطلس نیز در این کشور پهناور قرار دارد.

کشور برزیل جزو زیباترین و سرسبزترین کشورهای جهان می باشد که همه ساله گردشگران زیادی از سرتاسر جهان برای تفریح از طریق تور برزیل به این کشور مسافرت می کنند.

این کشور دارای جنگل های بسیار بزرگ و سرسبزی می باشد و همچنین دارای منابع طبیعی سرشاری می باشد.به همین علت است که این کشور نیز مرکز اقتصاد آمریکای جنوبی نام گذاری شده است.

آب و هوای برزیل

به علت این که این کشور بسیار پهناور و بزرگ می باشد آب و هوای آن نیز در مناطق مختلف تفاوت دارد.قسمت شمالی این کشور دارای آب و هوایی استوایی و معتدل می باشد البته بین ناحیه ی استوایی و معدل نیز تفاوت دمای اندکی وجود دارد.

دمای هوا در شهر هایی مثل بلوهوریزنته و برازیلیاو... نیز معتدل می باشد و این دما حدودا بین 15 تا 30 درجه ی سانتی گراد متغیر است و مهمترین علت آن ارتفاع زیاد این کشور ها از سطح دریا می باشد.

مناطق موجود در آمازون آشجارا دارای آب و هوایی شرجی می باشد و خشک ترین منطقه ی این کشور قسمت شمال شرقی آن می باشد که دارای آب و هوایی بسیار گرم می باشد.

جاذبه های گردشگری برزیل

کشور برزیل دارای جاذبه های گردشگری بسیار متنوع و جالب توجهی می باشد که برخی از این جاذبه های گردشگری در دنیا شهرت پیدا کرده اند.از جمله ی این جاذبه های گردشگری می توان به تئاتر آمازوناس که در داخل جنگل آمازون قرار دارد و فرنادودنورنها یک مجمع الجزایر بسیار زیبا و پانتانال که بزرگترین تالاب جهان می باشد را نام برد.

قیمت تور برزیل

مسافرین محترمی که قصد مسافرت به کشور برزیل را دارند می توانند از طریق سایت تورز پرس از قیمت توربرزیل و همچنین تور ارزان برزیل مطلع شوند.این سایت همچنین لیست تمامی آفرهای تور برزیل را در خود جای داده است.

شما می توانید از طریق سایت تورزپرس از قیمت تور برزیل مطلع شده و بهترین تور را با مناسب ترین قیمت همراه با اقامت در بهترین هتل ها  برای خود انتخاب کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها