تور سنگاپور ارزان

تور سنگاپور ارزان | تور| انواع تور| تور سنگاپور| هزینه تور سنگاپور| قیمت تور سنگاپور ارزان| قیمت تور سنگاپور

سنگاپور به عنوان سرزمین سرگرمی شناخته شده است , هتل های  لوکس , ناهار خوری های خوب  از ویژگی های سنگاپور می باشد همچنین سنگاپور دارای  فضاهای عمومی  دل چسب و دوست داشتنی است و سیستم حمل و نقل بسیار قوی دارد به همین دلیل رفت و آمد در سنگاپور راحت می باشد  برای سفر خود با تور سنگاپور فقط کافی است یک نقشه به همراه داشته باشید تا به راحتی به مکان های توریستی آن سفر کنید. در سنگاپور همه جا نشانه ها و نقشه ها یی وجود دارد که پیدا کردن مسیر ها را راحت کرده است  سنگاپور یکی از مکان های توریستی پر طرفدار به حساب می آید و هر ساله تعداد زیادی از گردشگران  تور سنگاپور را به عنوان مقصد سفر انتخاب می کنند انتخاب فصل خاصی برای سفر به سنگاپور خیلی مهم نیست  زیرا  سنگاپور در اکثر فصول سال بارانی می باشد پس اگر به دنبال تور سنگاپور ارزان هستید سعی  کنید سفرتان با اعیاد و جشن ها و منسبت های خاص همراه نشود  در ادامه به چند نمونه از جاذبه های تور سنگاپور اشاره خواهیم کرد.

تور سنگاپور ارزان

یکی از جاذبه های تور سنگاپور تفرجگاه  خلیج ساحل شنی می باشد که شامل یک هتل لوکس و یک مرکز خرید و یک موزه هنری و یک تفرجگاه ساحلی می باشد و یک استخر با یک ویو عالی که فقط برای مهمانان هتل قابل استفاده می باشد.

یکی دیگر از جاذبه های سنگاپور چرخ و فلک  آن می باشد که از بزرگترین چرخ و فلک ها در دنیا محسوب می شود مدت زمان تفریح بر روی این چرخ و فلک 30 دقیقه می باشد پس 30 دقیقه می توانید از مناظر زیر پایتان لذت ببرید.

محله چینی ها نیز یکی دیپگر از جاذبه های  تور سنگاپور می باشد اگر شما تا به حال به چین سفر نکرده اید نگران نباشید کافی است  از این محله دیدن کنید معبد بودا در این محل بسیار دیدنی است و مانند عقیق می درخشد. جاذبه  های دیدنی سنگاپور بیشمار است با سفر با تور سنگاپور خاطراتی رویایی را برای خود ثبت کنید و برای اطلاع از تور سنگاپور ارزان به سایت تورزپرس مراجعه فرمایید.

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها