قیمت تور استرالیا

قیمت تور استرالیا| تور استرالیا | تور ارزان استرالیا| ارزان ترین تور استرالیا

استرالیا یک کشور پهناور است که فقط کمی کوچکتر از ایالات متحده آمریکا است  به همین خاطر این کشور یکی از غیر معمول ترین مقاصد جهان است  و از نقاط بسیار محبوب برای گردشگران می باشد در ادامه به جاذبه های گردشگری تور استرالیا اشاره خواهیم کرد:

ساحل کابل  یکی دیگر از جاذبه های استرالیا می باشد و در استرالیا غربی واقع شده است. این ساحل خیره کننده یکی از بهترین سواحل استرالیا می باشد  با شن های سفید و آب های آبی درخشان  و غروب زیبا  یکی از مقاصد توریستی دنیا به حساب می آید .

جزیره فریزر یکی دیگر از جاذبه های استرالیا می باشد این جزیره زیبا که در کوئیزلند واقع شده است و دارای جنگل های  انبوه , تپه های شنی , بیش از 100 دریاچه آب شیرین و صخره های  شن و ماسه رنگی  می باشد و همچنین یکی از بزرگترین جزیره های شن و ماسه در جهان به حساب می آید و از مقاصد پر طرفدار برای تور استرالیا می باشد.

جاده اقیانوس بزرگ نیز از دیگر جاذبه های استرالیا می باشد که در ویکتوریا واقع شده است همچنین پارک کمپبل نیز که نزدیک  جاده اقیانوس بزرگ واقع شده است و گونه هایی از حیوانات معروف استرالیا از جمله : کانگوروها در این مکان وجود دارد.

قیمت تور استرالیا در تابستان و بهار به دلیل آب و هوای بهتر گران تر می باشد اما در فصول سرد سال قیمت ها مناسب تر شده و هتل های مناسب تری را خواهید یافت.

قیمت تور استرالیا

پارک ملی کوه های آبی  که در ولز و در غرب سیدنی واقع شده است  . این پارک یکی از پارک های خوش منظره برای سفر یک روزه توریست ها به حساب می آید این پارک همچنین دارای مسیر هایی برای دوچرخه سواران و کوه نوردان می باشد , مخصوصا توریست هایی که با دوچرخه سفر می کنند برای استراحت حتما این پارک را انتخاب کنند.

 توراسترالیا جاذبه های گردشگری بسیاری دارد  سیدنی, جزایر ویتساندی, پارک ملی کاکادو و دیگر جاذبه های گردشگری که پرداختن به همه ی آنها  در این مقاله نمیگنجد.

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها