تور ارمنستان ارزان

تور ارمنستان ارزان - تور ارزان ارمنستان ، قیمت تور ارمنستان ، تور ارمنستان ، سفر به ارمنستان ، تور زمینی ارمنستان ، تور ورزشی ارمنستان

ارمنستان از جمله کشورهایی است که طرفدار زیادی برای تور در سال های اخیر پیدا کرده است مخصوصا تور ارمنستان ارزان توری است که اکثر مردم پی آن می گردند البته بهتر است که کمی از جاذبه ها و شرایط این کشور بدانیم که تورزپرس این امکان را برای شما فراهم آورده است.

در واقع ارمنستان یکی از همسایگان ایران می باشد و از طرفای دیگر نیز با آذربایجان و گرجستان در همسایگی قرار دارد ، کشوری سرسبز و بسیار زیبا که پایتخت آن ایروان است. مسافرانی که قصد سفر به ارمنستان را دارند پیشنهاد می شود که در زمستان به این شهر سفر نکنند زیرا این کشور ساختاری کوهستانی دارد پس زمستان های آن بسیار سرد ، خشک و طاقت فرسا می باشد و اکثرا با بارش برف همراه است ولی برای تور های ورزشی بسیار مناسب است زیرا قطب ورزش های زمستانی نظیر اسکی می شود.

ولی بهترین زمان برای تور ارمنستان فصل بهار و تابستان می باشد زیرا باد های ملایم و کوهستانی گرمای تابستان در این فصل را بسیار دل انگیز می کنند که شما می توانید بیشترین لذت را در این فصول در تور خود ببرید.

ارمنستان دارای مکان های دیدنی و تاریخی فروانی است و این کشور صومعه سرا و کلیسا های تاریخی فروانی دارد یکی از جاذبه هایی که برای توریست ها بسیار جذاب و پرطرفدار می باشد پارک عشاق است این پارک مکانی زیبا و لذت بخش می باشد که حوضچه ای که در کنار کافه آچاجور قرار گرفته آن را نیز زیبا تر کرده است.

در کل می توان تور ارمنستان ارزان را یکی از تور هایی به شمار آورد که نزد مردم بسیار جذاب است و یکی از دلایلی که آن را نزد مردم ما جالب تر کرده است این می باشد که آن ها می توانند تور زمینی ارمنستان را نیز برای سفر به این کشور انتخاب نمایند.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها