تور استرالیا ارزان

تور استرالیا ارزان - تور استرالیا |تور لحظه آخری استرالیا |قیمت تور استرالیا |بهترین تور استرالیا

 

استرالیا یکی از 6کشور بزرگ جهان است ولی تراکم جمعیتی  آن کمتر می باشد در واقع استرالیا یک جزیره است و البته بزرگترین جزیره در جهان!

استرالیا همچنین کوچکترین قاره از بین پنج قاره موجود است و بزرگترین منطقه آن استرالیای غربی است  .فرهنگ بومی آن قدیمی ترین فرهنگ روی زمین است و بیش از 80درصد از جمعیت استرالیا در کنار ساحل زندگی میکنند همچنین  دومین کشوری که حق رای دادن به زنان داده شد استرالیا ست . بیش از 200زبان و گویش مختلف در استرالیا وجود دارد و بالاترین نسبت مهاجران در دنیا را به خود اختصاص داده است .

استرالیا را پایتخت ورزشی جهان می گویند .نرخ بیکاری در این کشور پایین است و یکی از کشورهایی است که کشاورزی در آن رونق زیادی دارد و کشوری با بیشترین جمعیت از گوسفندان است .

اقلیم هوای در استرالیا بسیار متفاوت و در هشت ایالت آن آب و هوا چهار فصل است . و به طور خلاصه یک قاره خشک است بخش شمالی استرالیا دارای آب و هوایی گرم و مرطوب در تابستان و کاملا گرم و خشک در زمستان است  .و یک واقعیت در مورد استرالیا این است که در طول زمستان بارش برف در آن بیشتر از سویس است !

شهرهای سیدنی ،ملبورن ،بریزین ،پرت و آدلاید بزرگترین شهرستانهای استرالیا می باشند . استرالیا بین اقیانوس آرام وهند یک سرزمین رویایی از افسانه های مقدس روزگار ،جنگلهای انبوه ،بیابان های سوخته با زیبایی هایی جذاب است .که به عنوان چند نمونه  که در مسافرت با تور استرالیا می توانید از آنها دیدن کنید خانه اپرای سیدنی ،سد بزرگ ریف ، پارک ملی اولورا کاتا جوتا،پارک ملی کوه های آبی،شهرستان ملبورن ،جاده بزرگ اقیانوسی ،پارک ملی طوطی کاکل سفید و صدها مکان دیدنی دیگر را میتوان نام برد .

 یکی از پرطرفدارترین تورهای مسافرتی تور ارزان استرالیا می باشد که هر سال مقص گذدشگران زیادی می باشد اگر میخواهید به سرزمین افسانه ای استرالیا سفر کنید به سایت تورز پرس  کاملترین مجله اینترنتی تورهای مسافرتی از جمله تورهای ارزان ،تورهای لحظه آخری و....بپیوندید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها