تور ارزان گرجستان

تور ارزان گرجستان- تور لحظه آخری گرجستان | قیمت تور گرجستان | تور گرجستان |

 

گرجستان کشوری خوش منظره و زیبا که با مناطق خیره کننده که از زمان های قدیم دچار تحولات سیاسی زیادی بوده است پایتخت آن تفلیس است گرجستان به وسیله ی  پادشاه جورج دوم انگلستان نامگذاری شد این کشور بین آسیا و اروپا و درکوه های قفقاز واقع شده است  با  دریای سیاه و چهار کشور ارمنستان ،روسیه ،ترکیه ،و جمهوری آذربایجان دارای مرز مشترک می باشد .

با وجود اینکه در دورهای مختلف به اشغال کشورهای استعمارگر در آمده است ریشه غنی و کهن آن به عنوان یک میراث ملی منحصر بفرد بجا مانده است .گرجی ها به مهمان نوازی در بین مردم دنیا شهرت دارند و بر این باورند که مهمان از سوی خدا می آید . در خانواده های گرجی  اغلب مرد سالاری حاکم است و مادر و دختران اغلب انجام کارهای خانگی را بر عهده دارند .

 گرجی ها به شراب سازی علاقه زیادی دارند و یکی از شراب های محلی به نام تسینندلی از معروف ترین شراب های تولید شده  گرجستان است . یکی از بزرگترین مراسم ها که در این کشور برگزار میشود مراسم عروسی است و رد کردن دعوت یک عروسی یک توهین بزرگ محسوب می شود .

 

لازم نیست برای دیدن مناطق شگفت انگیز به دوردست ها سفر کنید گرجستان کشوری با دیدنی های جلب در همین نزدیکی است .اگر از دوستداران مکان های دیدنی هستید توصیه میکنم در مسافرت با تور گرجستان از مناطق زیر دیدن کنید.

  1. دیدن مه صبح زود در Conyers: یاد آور خاطرات دوران کودکی دیدن تصاویر مه آلود صبح زود در Conyers است که در این منطقه سه ماه از سال به طور مرموزی اوایا صبح زمین های کشاورزی مه آلود می شوند .
  2. تالار رنگین کمان :این مکان شگرف از جاذبه های شهر راک است
  3. ساحل سنت اندروز :این ساحل زیبا در جزیره ی جکیل واقع شده است
  4. دره گراند کانیون :یکی از عجایب هفتگانه درگرجستان است که می توان در آنجا شگفتی های جهان را مشاهده کرد .

 

برای مسافرت با بهترین تورهای داخلی و خارجی با سایت تورزپرس بهترین و کاملترین مجله اینترنتی تورهای مسافرتی همرا شوید . موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها