قیمت تور روسیه

قیمت تور روسیه | تور روسیه | تور ارزان روسیه | ارزان ترین تور روسیه | تور لحظه آخری روسیه|تور روسیه نوروز|تور روسیه کریسمس

یکی از کشورهای بزرگ و زیبای جهان کشور روسیه می باشد.این کشوربزرگترین کشور جهان نام گذاری شده است.

این کشور مساحتی بالغ بر 400 کیلومترمربع مساحت دارد.

پایتخت این کشور شهر موسکو می باشد.موسکو یکی از شهر های توریستی و پر از جاذبه های گردشگری می باشد که همه ساله افراد زیادی توسط تور روسیه به این شهر مسافرت می کنند.

کشور روسیه به عنوان دومین کشور پرجمعیت جهان بالغ بر دو برابر جمعیت کشور کانادا را در خود جای داده است.

آب و هوای کشور روسیه

کشور روسیه به قطب شمال نزدیک می باشد.

 اگر به طور کلی بخواهیم آب و هوای این کشور را مورد برسی قرار دهیم گفته می شود که در این کشور از نظر آب و هوایی دو فصل حاکم می باشد فصل زمستان و فصل تابستان.

برخی جاذبه های گردشگری کشور روسیه

کشور روسیه دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیبا و معروفی می باشد که از جمله ی این جاذبه های گردشگری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

میدان سرخ(شهر موسکو)

میدان اصلی شهر موسکو از جمله جاذبه های گردشگری بسیار معروف کشور روسیه می باشد.مردم این شهر این میدان را به عنوان قلب تپنده ی شهرشان می شناسند.از ویژگی های منحصر به فرد این میدان این است که تمامی خیابان های واقع در شهر موسکو در انتها به این میدان منتهی می شوند.

کاخ کرملین(شهر موسکو)

این کاخ های بسیار زیبا با رنگ آمیزی بسیار منحصر به فردی که دارند در مرکز شهر موسکو قرار گرفته اند.در دل این کاخ های زیبا 4 عدد کاخ و5عدد کلیسا قرار گرفته است.

موزه ترتیاکوف(شهر موسکو)

 

یک گالری که شهرت جهانی پیدا کرده است.

این گالری که در واقع همان منزل ترتیاکوف هست سال های قبل توسط خانواده اش خریداری شده است و درون این گالری تمامی لوازمی که در طی سالیان دراز توسط شخص ترتیاکوف جمع آوری شده است قرار دارد.

با توجه این که قیمت تور روسیه در فصول مختلف متفاوت می باشد شما می توانید از طریق تورزپرس مناسب ترین تور را برای خود انتخاب کرده و اقامتی خوش را در بهترین هتل ها تجربه کنید.

مسافرین عزیزی که قصد مسافرت به کشور روسیه را دارند می توانند از طریق سایت تورزپرس از انواع تورهای روسیه و قیمت تور روسیه مطلع شوند.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها