قیمت تور گرجستان

قیمت تور گرجستان | انواع تور , تور گرجستان, تور ارزان گرجستان, تور لحظه آخری گرجستان

 تور گرجستان  یکی از پر بازدید ترین مکان های توریستی می باشد , که در ادامه به برخی مکان های توریستی اشاره خواهیم کرد:

باتلاق  okefenoke که در جنوب گرجستان واقع شده است که  با پوشش  770 متر مربع  می باشد . یکی دیگر از نام های آن  سرزمین زمین لرزان است زیرا با وجود این که از لرزش زمین به وجود آمده است اما جنگل های اطراف آن از بین نرفته است. در این باتلاق خانه بسیاری از گونه ها ی حیوانات در حال انقراض یافت می شود از جمله 10000 تمساح می باشد . شاید بتوان گفت که قیمت تور گرجستان از جمله تور های مناسب به شمار می آید.

قیمت تور گرجستان

یکی دیگر از جاذبه ها  فوریست پارک  می باشد ساوانا از جمله پارک های زیبای دنیا شناخته شده است فوریست  پارک از جمله بزرگترین پارک های گرجستان به حساب می آید  و از ویژگی های این پارک می توان : چشمه , مسیر های پیاده روی  و درختان کهنسال  دوست داشتنی  که زیبایشان چشم را خیره می کند  نام برد .

بنای تاریخی مارتین لوتر کینگ جونیور که زادگاه رهبر مشهور حقوق مدنی  می باشد. همچنین در تور گرجستان  مزرعه ایی وجود دارد که خانه ی دوران بچگی جیمی کارتر درر آن وجود دارد و یکی از بنا های توریستی در گرجستان و از جاذبه های آن به حساب می آید.  

جزیره جکیل یکی دیگر از جاذبه های تور گرجستان می باشد که به عنوان جزیره میلیونرها شناخته شده است  زیرا عده ای از میلیونر ها  جمع شده اند و این جزیره را به نام خود ثبت کرده اند و بعد از مدتی به دولت فروختند. در حال حاضر یکی از پر رفت و آمد ترین سواحل با مسیر های پیاده روی و با امکاناتی از جمله: مناطق گلف و کمپینگ  می باشد.

از دیگر مکان های توریستی  جنگل ملی chatahoochee می باشد این منطقه خوش منظره  , با دریاچه ها و رود خانه ها و آبشار های عالی می باشد و مکانی عالی  برای کمپینگ  و قایقرانی و بساط می باشد . قیمت تور گرجستان  در زمستان پایین تر می باشد 

 

 

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها