تور ترکیه کریسمس

تور ترکیه کریسمس - تور , انواع تور , تور ارزان ترکیه, تور لحظه آخری ترکیه, قیمت تور ترکیه , تور ترکیه کریسمس 2017

بی شک  تور ترکیه  کریسمس  یک مقصد خیره کننده برای سفر خواهد بود ترکیه دارای فرهنگی پر جنب  و جوش و با انواع غذاها از فرهنک های مختلف می باشد , در ادامه به برخی از مکان های توریستی  تور ترکیه اشاره خواهیم کرد:

صومعه  یکی از جاذبه های ترکیه می باشد این صومعه به صورت صخره می باشد  و در امتداد خط ساحلی دریای سیاه کشیده شده است . بر روی دیوار های این صومعه نقاشی های مسحور کننده ایی کشیده شده است.

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کوه نمرود می باشد که یکی از عجیب  غریب ترین آثار باستانی ترکیه به حساب می آید یکی دیگر از مکان های گردشگری  آنی می باشد با نمای  آجر های قرمز می باشد.

آسپندوس یکی دیگر از جاذبه های گردشگری در استانبول می باشد و در جنوب آنتالیا می باشد زیبایی خیره کننده  این بنا انسان را مجذوب خود می کند و شما را با خود به تاریخ می برد این بنا یکی از بهترین نمونه های تئاتر جهان کلاسیک می باشد و از ستاره های  دوران باستان می باشد. تئاتر آسپندوس  یکی از بهترین نمونه های حفظ معماری تئاتر رومی است  در حال حاضر نیز بهترین سالن تئاتر ترکیه به نام آسپندوس است. در شمال آسپندوس  یک قنات وجود دارد بر روی تپه آکروپلیس قرار دارد این قنات دارای دو برج آب می باشد که در اصل آب شهرستان را تامین میکرده است.

تور ترکیه کریسمس

دژ یکی دیگر از مکان های معروف تاریخی در تور ترکیه می باشد که دیدن کردن از آن برای دوستان خالی از لطف نیست.

یکی دیگر از جاذبه های ترکیه قایق بادبانی کروز در دریای مدیترانه است  این منطقه  قایقرانی در خط ساحلی مدیترانه می باشد  یک ساحل زرق و بردار برای تفریح گردشگران عزیز می باشد.

بدروم که به ساحل فیروزه ایی ترکیه معروف است  و به دلیل جنبو جوش زیاد آن زندگی در آن موج می زند. این ساحل سرشار از قایق های بادی می باشد از دوران عثمانی این قسمت به  دهکده ماهیگیری معروف شده است . پیشنهاد ما به شما سفر با تور ترکیه کریسمس  می باشد , تور ترکیه را انتخاب کنید و خاطرات به یاد ماندنی را برای خودتان ثبت کنید.

 

درباره ترکیه بیشتر بدانید!

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها