تور تایلند نوروز 96

تور تایلند نوروز 96 - تور , انواع تور, تور ارزان تایلند , قیمت تور تایلند, تور ارزان قیمت تایلند

تایلند به عنوان سرزمین لبخند شناخته شده است و یک جواهر در جنوب شرقی آسیا می باشد پیشنهاد ما به شما سفر با تور تایلند نوروز 96  و ثبت خاطراتی به یاد ماندنی می باشد . در ادامه به چند مورد از جاذبه های تایلند اشاره خواهیم کرد:

ساحل  railay یکی از جاذبه های تایلند می باشد و یکی از بهترین سواحل تایلند می باشد و به بهشت  گرمسیری  جنوب تایلند معروف است  سواحل سفید شن و ماسه  و آب آبی رنگ آن به شما احساسی می دهد گویی در تکه ایی از بهشت ساکن شده اید. این ساحل نیز یکی از قطب های صخره نوردی نیز به حساب می آید و هر ساله تعداد زیادی کوه نورد و صخره نورد حرفه ایی و مبتدی به این سواحل سفر می کنند. در این سواحل فعالیت های دیگری از قبیل : قایقرانی , غواصی و آشپزی و ماساژ نیز انجام می پذیرد. یکی دیگر از جاذبه های این سواحل غار الماس می باشد  که داری یک راهرو باریک می باشد و کاوشگران در این راهرو های باریک پیاده روی می کنند و به کاوش می پردازند.

از ویژگی های این ساحل جنگل های سر سبز و سنگ ها و صخره های پیچ خور ده ی آن می باشد اگر میخواهید سفری پر ماجرا داشته باشید حتما  از این سواحل دیدن کنید.

تور تایلند نوروز 96

جزایر فی فی یکی دیگر از جاذبه های تایلند می باشد و یکی از مناطق پر رفت و آمد می باشد همچنین از مکان های محبوب برای گردشگران نیز می باشد . کوه فی فی نیز از جاذبه های تایلند می باشد که شامل کوه هایی شبیه به میمون می باشد با چهره هایی مختلف و چهره به چهره است  معنای لغوی فی فی همنام می باشد . کافی است که یک قایق اجاره کنید و مقداری تنقلات تا سفری پر ماجرا و شگفت انگیز را تجربه کنید. اگر به این مناطق سفر میکنید مواظب میمون ها باشید همچنین لذت تماشای غروب آفتاب را هم از دست ندهید. در این سواحل جذرو مد های بسیاری رخ می دهد اگر خوش شانس باشید در بخشی از جزیره که به زیر آب می رود را قبل از جذرو مد پیاده ر وی کنید.

کاخ بزرگ  , پیاده روی در خیابان چیانگ مای , پای , پارک ملی , شهر قدیمی سوختهی و دیگر مکان های دیدنی تایلند بسیار فراوان هستند وذکر آنها در این مقاله نمی گنجد حتما با تور تایلند نوروز 96 سفر کنید تا سفری به یاد ماندنی را تجربه کنید.

 

 

 

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها