تور ترکیه نوروز 96

تور ترکیه نوروز 96 | تور | تور ترکیه | تور ارزان ترکیه| قیمت تور ترکیه | انواع تور| تور ارزان قیمت ترکیه |

ترکیه یک مقصد خیره کننده برای سفر خواهد بود کشوری که بین آسیا و اروپا  واقع شده است و دارای فرهنگی پر جنب وجوش و غذاهای متنوع از ترکیه و غذاهایی که ترکیبی از فرهنگ آسیا و اروپا می باشد. همچنین  عده ی زیادی  در این کشور به سرمایه گذاری پراخته اند و کشوری منا سب برای سرمایه گذاری می باشد .

تور ترکیه نوروز96

یکی دیگر از جاذبه ها ایا صوفیه می باشد که یکی از زیبا ترین ساختمان ها در جهان می باشد و یکی از بنا هایی می باشد که نشان دهنده ی شکوه و جلال قدیمی قسطنتنیه می باشد. Hagia یکی از کلیساهای آن زمان می باشد که در حال حاضر یکی از موزه های معروف ترکیه را تشکیل می دهد.  طرح مسجد ایا صوفیه  دارای 75 متر طول و 70 متر عرض و 58 متر ارتفاع دارد همچنین در این  بنا موزاییک های خاص با نقش های خاص و منحصر به فرد قرار گرفته است  از جمله موزاییکی با نقش مریم مقدس , آرامگاه عثمانی نیز یکی دیگر از بنا های ایا صوفیه می باشد . فضا ی داخل بنا ترکیب شگفت انگیزی از معماری عثمانی و بیزانس می باشد.

یکی دیگر از بنا های تاریخی افسس می باشد از شهرهای از دست رفته مربوط به امپراتوری روم  می باشد , شهرستان باستانی افسس دارای تاریخ بسیا ر گسترده ایی می باشد. کلیسای مریم مقدس یکی دیگر از بنا های تاریخی افسس می باشد.

کاپادوکیه یکی دیگر از جاذبه های گردشگری  ترکیه می باشد  که شامل قله هایی ناهموار و به شکل موج می باشد و به قلل حواس پرت معروف می باشد که طی چندین سال توسط باد و آب به شکل امواج خروشان درآمده است. این مکان به عنوان یکی از مقاصد برتر بالن سواری جهان به حساب می آید. یک کلیسای سنگی نیز در بین این قله ها وجود دارد  که از کلیسای مهم مسیحی به حساب می آید.

قصر توپکاپی نیز یکی دیگر از جاذبه های گردشگری توپکاپی می باشد و سفر به توپکاپی سفری فوق العاده خواهد بود قصری که با کاشی هایی زیبا و نگین تزئین شده است و نگاه کردن به این قصر در واقع نگاهی اجمالی و کوتاه به تاریخ عثمانی خواهد بود , گردشگرانی که به تاریخ و بناهای تاریخی علاقه دارند حتما با تور ترکیه نوروز96 به این مکان شگفت انگیز نیز حتما سفر کنید.

پاموکاله از جاذبه های گردشگری ترکیه می باشد و از شگفتی های طبیعی ترکیه به حساب می آید که با سنگ های طبیعی و سفید تراوانتن پوشیده شده است و نمای پاموکاله را طوری کرده است که انگار قسمتی از فضا سبز و قسمتی از برف پوشیده شده است .

صومعه  ترکیه نیز از جاذبه ای گردشگری پر طرفدار به حساب می آید صومعه ایی که مانند صخره می باشد.

جاذبه های ترکیه بی شمار است پیشنهاد ما  سفر با تور ترکیه نوروز 96 و دیدن از دیدنی های ترکیه می باشد.

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها