راهنمای سفر به کوش آداسی

کوش آداسی شهری بندری و زیبا در کشور ترکیه می باشد که گردشگران و توریست های زیادی را هر ساله جذب خود می کند.

راهنمای سفر به کوش آداسی   A guide to Kusadasi

 

در مورد کوش آداسی ترکیه چه میدانید ؟کوش آداسی شهری بندری و زیبا در کشور ترکیه می باشد که گردشگران و توریست های زیادی را هر ساله جذب خود می کند. علاوه بر جاذبه های گردشگری چشم نواز شما می توانید به خرید بپردازید و یک خرید خوب با قیمتی مناسب داشته باشد. تور ترکیه سه شب و چهار روز انتخاب خوبی برای بازدید از مناطق زیبای ترکیه و کوش آداسی می باشد هر چند زمان کم می آورید اما اگر بخواهید به مناطق پر بازدید آن سر بزنید انتخاب مناسبی است. اکثر بازدید کننده های این شهر اروپایی ها هستند.
شهر کوش آداسی با  داشتن تاریخی نسبتا قوی در بازسازی آثار باقیمانده ازدوره های قبل کوشا بوده است و شما می توانید  همه‌ی این موارد را در کنار مواهب طبیعی و مناطق توسعه‌ یافته‌ی شهری قرار دهید تا به ارزش این مقصد جذاب بیشتر پی ببرید.

راهنمای سفر به کوش آداسی


از مناطق گردشگری می توان به جزیره کبوتر اشاره کرد که این بندر از کوش‌آداسی تقریبا ۳۵۰ متر فاصله دارد. دژ نظامی قدیمی  که در واقع باقی مانده‌های یک دژ نظامی قرن سیزدهمی بیزانس است را می توان در این منطقه بازدید کنید. تور کوش آداسی با داشتن سواحل زیبا طرفداران بیشماری از سراسر دنیادارد.

راهنمای سفر به کوش آداسی


ناحیه بندرگاه یکی دیگر از مناطق گردشگری کوش آداسی می باشد که  کاروانسرایی برای بازدید دارد که متعلق به سال ۱۶۱۸ میلادی می باشد.
ساحل بانوان یا لیدیز یکی از سواحل معروف شنی می باشد که  در دو کیلومتری جنوب کوش‌آداسی قرار دارد . شما می توانید از این ساحل تمیز و نیلگون دیدن کنید و یکر روز خوب را در کنار  خانواده با  تفریحات هیجان انگیز و  سرگرم کننده داشته باشید.


در کوش آداسی چه بخوریم؟


کباب دونر که حتما اسم آن به گوش تان خورده است  نوعی کباب ترکی است  . این کباب در ایران نیز در اکثر رستوران ها سرو می شود .اهالی ترکیه برای تهیه این غذا از گوشت گاو یا گوساله همراه با گوشت گوسفند یا مرغ استفاده می کنند و ان را با ادویه های محلی طعم‌دار می‌کنند و به صورت عمودی به سیخ می‌کشند. شما می توانید طعم واقعی کباب را در ترکیه امتحان کنید
چرا که کباب های ترکیه  آبدار و خوشمزه با عطر و بوی ترکی واقعا خوردن دارد. کباب آدانا نیز یکی از کباب های ترکی معروف می باشد که ترکیبی از کوبیده، جوجه، گوجه‌فرنگی، پیاز و فلفل می باشد. کباب اسکندر را هم حتما امتحان کنید که واقعا لذیذ و خوشمزه می باشد.برای تهیه این کباب از ورقه‌های باریک گوشت گوسفند استفاده می کنند .  روی این کباب  سس گوجه‌فرنگی تازه می‌ریزند و با نان پیتا و ماست چکیده سرو می شود.
کسانی که عاشق پیتزا هستند باید لاهماجو را حتما امتحان کنند .لاهماجو نوعی پیتزای ترکی است  که بسیار خوشمزه و لذیذ است و پخت متفاوتی دارد .معمولا در کوره‌های سنگی پخت می‌شود. برای تهیه این نوع پیتزای ترکی از  گوشت چرخ‌کرده، جعفری، پیاز، سیر، فلفل سیاه، فلفل قرمز، و خمیر استفاده می کنند. خرید تور با قیمت هایی مناسب و امکانات متفاوت در این سایت عرضه می شود.

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها