پارک ببک (Bebek ) در استانبول

اگر خرید تور استانبول را انجام داده اید بدون شک به دنبال یافتن شیک ترین و زیبا ترین مناطق استانبول هستید تا بتوانید وقتی به استانبول وارد شدید یک سفر آگاهانه داشته باشید

پارک ببک در استانبول  Bebek Park in Istanbul

پارک ببک (Bebek ) در استانبول


زیبایی های پارک ببک استانبول را می شناسید؟ اگر خرید تور استانبول را انجام داده اید بدون شک به دنبال یافتن شیک ترین  و زیبا ترین مناطق استانبول  هستید تا بتوانید وقتی به استانبول وارد شدید یک سفر آگاهانه داشته باشید . بخصوص کسانی که تور یک شب و دور روز ترکیه را ثبت نام کرده اند زمان زیادی برای بازدید از استانبول ندارند و باید برنامه دقیق تری برای خود داشته باشند پس بهتر است اطلاعات کاملی در مورد استانبول داشته باشید.درمورد استانبول باید بدانید که یکی از باکلاس ترین مناطق شهر استانبول ، محله ببک است  که در ساحل بسفر قرار دارد شاید بتوانید هنرمندان معروف ترکیه را در این محل از نزدیک ملاقات کنید برای اینکه اکثر هنرمندان ترکیه در این محله زندگی می کنند. ساحل زیبا با آب های نیلگون  و آرامش بخش در کنار یک پارک زیبا محل خوبی برای گذراندن لحظات خوش می باشد. اگر به دنبال برترین رستوران ها و لوکس ترین کافه های شهر هستید انتخاب خوبی برای رفتن به پارک ببک کرده اید چراکه رستوران ها و کافه های پارک ساحلی ببک در کل شهر ، معروف هستند . حتما پیاده روی در این پارک و استراحت در کافه ها می تواند یک روز فراموش نشدنی را برای شما به یادگار بگذارد .

پارک ببک (Bebek ) در استانبول


یکی از بهترین پارک های شهر تاریخی ترکیه می باشد که در استانبول قرار دارد. ببک فضای سبزی با مساحت ۸,۸۰۰ متر مربع دارد و امروزه با وجود درختان کهنسال راش ، شاه بلوط و بلوط و دیگر گیاهان زینتی و بی نظیرش ، به یکی از جاذبه های شهر پر توریست استانبول تبدیل شده است . با بازدید از پارک ببک استانبول می توانید در مسیرهای پیاده روی شگفت انگیز و زیبا پیاده روی و یک مسیر رویایی را تجربه کنید. محوطه حیوانات خانگی  نیز بسیار سرگرم کننده می باشد.  

پارک ببک (Bebek ) در استانبول


پردیس دانشگاه بوغازی استانبول نیز در این محله قرار دارد . برای رفتن به پارک ببک ، اتوبوس هایی به طور منظم از امینیو ، بشیکتاش و تکسیم وجود دارد که شما را به این مکان می اورند . این پارک یکی از تفریحات بسیار پر طرفدار استانبول است که قدم زدن در آن نه تنها برای توریست ها و  گردشگران استانبول بسیار جذاب می باشد بلکه  برای خود اهالی استانبول نیز بسیار انرژی زا می باشد  .تور ارزان قیمت یک فرصت استثنایی می باشد که برای مدت محدودی وجود دارد و شما می توانید ان را در تورزپرس دنبال کنید.

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها