در سفر به تایلند از برترین جاذبه های آن دیدن کنید

گردشگران زیادی هستند که هر روزه تور تایلند را چک می کنند و منتظر یک فرصت برای بازدید از این کشور بی نظیر هستنید.تایلند برترین شهر توریستی است

در سفر به تایلند از برترین جاذبه های آن دیدن کنید  Visit the top attractions in Thailand

در مورد تایلند و جاذبه های گردشگری خاص ان چه می دانید؟ گردشگران زیادی هستند که هر روزه تور تایلند را چک می کنند و منتظر یک فرصت برای بازدید از این کشور بی نظیر هستنید. تایلند دارای گردشگران  و توریست های بسیاری می باشد که از سراسر جهان به این کشور می آیند و از زیبایی های بی نظیر ان دیدن می کنند. تور ارزان قیمت فرصتی است برای ثبت نام علاقمندان و گردشگران !کشور تایلند سراسر دارای دیدنی های زیبا و بی نظیری می باشد از چیانگ مای که در شمال تایلند می باشد تا شهر زیبا و سرسبز کرابی در جنوب تایلند همه دیدنی و فوق العاده هستند.

گراند پالاس تایلند

گراند پالاس

 یکی از بناهای زیبا و خیره کننده بانکوک گراند پالاس می باشد .در ضمن  تور بانکوک نیز بازدید از تمامی جاذبه های بانکوک را در برنامه های خود دارد و یکی از شهر هایی  فوق العاده می باشد که هرگز از دیدن جاذبه های ان خسته نمی شوید.گراند پالاس در سال 1782 ساخته شد این کاخ در واقع به مدت 150 سال کاخ پادشاهان تایلند ، دربار سلطنتی و بخش اجرایی دولت بوده است. معماری زیبا و بی نظیری دارد امروزه از مهم ترین مراکز توریستی تایلند به شمار می رود.

خلیج فانگ نا تایلند

خلیج فانگ نا تایلند

خلیج زیبا و شگفت انگیزی که در شمال شرقی جزیره پوکت قرار گرفته است این خلیج یکی از برترین های جهان است که تنها یک رقیب دارد و ان هم خلیج هالانگ در ویتنام می باشد. این خلیج واقعا زیبا می باشد توصیه می کنم حتما از خلیج فانگ نا دیدن کنید و یک سفر دریایی لذت بخش در کنار جزایر زیبا داشته باشید و یک روز فوق العاده را برای خود رقم بزنید.

جزایر سیمیلان تایلند

جزایرسیمیلان

شامل نه جزیره مهم منطقه می باشد که به عنوان پارک ملی دریایی معرفی شده است. اب هایی که جزایر سیمیلان تایلند را در بر گرفته است پر از ماهی های گرمسیری مرجان های رنگارنگ و منظره زیر ابی استثنایی که یکی از برترین مکان ها برای توریست ها و گردشگران می باشد. جزایر سیمیلان یکی از برترین جزایر می باشد بخصوص برای کسانی که عاشق غواصی هستند چرا که بی شک شما یکی از لذت بخش ترین تجربه های غواصی را خواهید داشت.

جزایر فی فی تایلند

جزایر فی فی
 

 

جزیره ای که با صخره های فوق العاده اش که هر کدام به شکل زیبایی خودنمایی می کند از برترین جزایر در جنوب شرقی آسیا به شمار می رود. اگر عاشق شب زنده داری هستید جزایر فی فی بهترین انتخاب می باشد که مقصدی فوق العاده ای برای گردشگران و بخصوص جوانان می باشد.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها