مراکز خرید بانکوک را بیشتر بششناسیم؟

نکوک شهری است که مجهز به مراکز زیادی برای خرید می باشد. بهتر است شما قبل از اینکه در تور بانکوک ثبت نام کنید اطلاعاتی در باره مراکز خرید بانکوک داشته باشید

مراکز خرید بانکوک را بیشتر بششناسیم؟  Know more about Bangkok Shopping Centers

چند مرکز خرید که می توانید با شناخت آن ها خرید موفقی داشته باشید .بانکوک شهری توریستی است که مجهز به مراکز زیادی برای خرید می باشد. بهتر است شما قبل از اینکه در تور بانکوک ثبت نام کنید اطلاعاتی در باره مراکز خرید بانکوک داشته باشید تا در بین مراکز خرید سردرگم نشوید.بخصوص که مراکز خرید لوکس و مجلل بانکوک بسیارند. در بسیاری از شهر ها شب هنگام فروشگاه ها تعطیل می باشند اما در بانکوک چنین نیست .شما در بانکوک می توانید اجناس ارزان و با کیفتیتی تهیه کنید فقط بهتر است مراکز خرید را بیشتر بشناسید . برای اطلاع از قیمت تور به لینک مراجعه کنید.


مرکز خرید Chatuchak در بانکوک

مراکز خرید بانکوک

یک مرکز خرید بزرگ که هر چیزی را که فکرش را بکنید در ان پیدا خواهید کرد. این مرکز خرید یکی از بازارهای متنوع بانکوک است. در این بازار قیمت های کلی و جزئی متفاوت می باشد و شما را برای خرید اجناس کلی بسیار تحریک می کنند . بی شک دیدن مجموعه های متنوع و کالای های مختلف برای شما بسیار جالب و سرگرم کننده خواهد بود. در مرکز خرید Chatuchak در حدود 8000 مغازه و فروشگاه وجود دارد . یکی از محبوبترین بازارهای بانکوک,بازار آخر هفته  chatuchak marketمی باشد که قیمت بازار آخر هفته ها بسیار بهتر می باشد اگر امکانش را دارید سعی کنید اخر هفته به این مرکز خرید سر بزنید.
این بازار یازده بخش دارد لباس و لوازم جانبی (بخش 2-6، 10-26) صنایع دستی (بخش های 8-11) سرامیک (بخش 11، 13، 15، 17، 19، 25) دکوراسیون مبلمان و دکوراسیون (بخش ها 1،3،4،7،8) مواد غذایی و آشامیدنی (بخش 2، 3، 4، 23، 24، 26، 27) گیاهان و ابزار باغبانی (بخش ها 3 4) هنر و گالری (بخش 7) حیوانات خانگی و لوازم حیوانات خانگی (بخش 8، 9، 11، 13) کتاب ها (بخش ها 1، 27) عتیقه جات و کالکشن (بخش 1، 26) پوشاک متفرقه و مورد استفاده (بخش 2، 3، 4، 5، 6، 22، 25، 26) هنگام خرید کالا در Chatuchak، به ویژه «عتیقه جات»، عاقلانه است که چند اقدام احتیاطی انجام دهید. کالاها را کاملا بررسی کنید تا ببینید که آیا آسیب وجود دارد یا خیر، همانطور که بسیاری از فروشندگان اجناس کارخانه را رد می کنند. برای «عتیقه فروشی»، به فروشنده اعتماد نکنید بخصوص وقتی که به شما می گوید که این اصل است.


مرکز خرید Asiatique the Riverfront در بانکوک

مراکز خرید بانکوک

در مرکز خرید Asiatique the Riverfront علاوه بر داشتن یک مرکز خرید بزرگ در شب هنگام ، شب بازار نیز دایر می شود که این بازار نیز طرفداران بسیاری دارد. یک بندر تجاری بین المللی به شمار می رود.این مرکز در کنار رودخانه قرار دارد و انواع صنایع دستی و اقلام مد را می توانید از این مرکز خرید کنید.در ضمن سرگرمی های خوبی نیز دارد.
امروزه این بازار به مکانی برای یک تجارت بین‌المللی تبدیل شده و بیش از ۱۵۰۰ بوتیک و دارای  رستوران  ها ی زیادی می باشد .تعداد رستوران های این بازار به 40 می رسد.شما می توانید با خیال راحت در این مرکز خرید کنید و نگران غذا و گرسنگی نباشید چرا که خوراکی های متنوعی نیز دارد. در ضمن سرگرمی‌هایی نیز مانند نمایش‌ عروسک‌های تایلندی در این مرکز وجود دارد.

میدان Siam در بانکوک

مراکز خرید بانکوک

بازاری که به یک شهر بیشتر شبیه است تا بازار .یک بازار شیک و لوکس می باشد در مورد این مرکز خرید باید بدانید که این منطقه از گران ترین مناطق شهر برای اجاره در بانکوک می باشد. در ضمن در هوای آزاد نیز فروشگاه هایی وجود دارد .

 بازار خرید MBK در بانکوک

مراکز خرید بانکوک

بازاری با 8 طبقه و بیش از دو هزار فروشگاه با ارائه انواع لباس های مارک و شیک و مبلمان و لوازم الکترونیکی متنوع می باشد.بازاری که با چانه زدن می توانید تخفیف های خیلی خوبی بگیرید.

تور سه شب و چهار روز تایلند یک انتخاب عالی و مناسب برای شما عزیزان می باشد برای اطلاعات بیشتر به لینک مراجعه کنید.

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها