غذاها و خوردنی هایی که باید در سنگاپور امتحان کرد

غذاهای خیابانی سنگاپور بسیار معروفند. سنگاپور دارای سرآشپز های بسیار معروف و مطرحی می باشد.سر اشپز هایی که از سرزمین های دور به سنگاپور امده اند.

غذاها و خوردنی هایی که باید در سنگاپور امتحان کرد   The food and food you have to try in Singapore

در مورد غذاهای های سنگاپور چه قدر اطلاعات دارید؟ آیا می دانید غذاهای خیابانی سنگاپور بسیار معروف است. در تور سنگاپور شرکت کنید و حتما غذاهای خوشمزه آن را امتحان کنید که دارای سرآشپز های بسیار معروف و مطرحی می باشد.سر اشپز هایی که از سرزمین های دور به سنگاپور امده اند. نام بعضی از غذاها ممکن است نظر ما را نسبت به آن ها عوض کند اما اگر بتوانید آن ها را مزه کنید و بعد در مورد آن قضاوت کنید دیگر به خاطر یک اسم از خوردن خیلی غذاها امتناع نمی کنید.برای ثبت نام می توانید از تور آنلاین استفاده کنید.


باکوته سنگاپور

باکوته

باکوته یکی از لذیذ ترین غذاهای اهالی سنگاپور می باشد و از برترین غذاهای خیابانی به شمار می رود. نام این غذا از سه کلمه باک به معنی گوشت, کوت به معنی استخوان و ته یعنی چای تشکیل شده است .باکوته از پختن دنده خوک با انواع گیاهان وادویه های معطر حاصل می شود.


باربیکیوی سفره ماهی سنگاپور

باربیکیو سفره ماهی


بار بیکیوی سفره ماهی یک غذای دریایی پر طرفدار سنگاپوری است که با کباب کردن سفره ماهی تهیه می شود. برای تهیه این غذا بیشتر از سفره ماهی های ماده استفاده می شود. این غذا به همراه سس سامبال که این سس مخلوطی از فلفل های مختلف می باشد سرو می شود .


خرچنگ گل‌آلود معروف سنگاپور

خرچنگ کل الود
 

این خرچنگ به علت زندگی کردن در گل و لجن خرچنگ گل آلود یا خرچنگ لجنی نام دارد. این خرچنگ به صورت درسته در روغن سرخ می شود وبه همراه سسی از فلفل سرو می شود.


چیکن رایس  سنگاپور

چیکن رایس

یکی از غذاهای پر طرفدار می باشد که در رده بندی جهانی جزئی خوشمزه ترین ها به شمار می رود. چیکن رایس بسیار تند و خوشمزه می باشد و به پلو مرغ خودمان کمی نزدیک است .

پوره قورباغه سنگاپور

معمولا اسم قورباغه کمی حال ادم را بد می کند اما اگر اهل تنوع غذایی هستید این غذا را حتما امتحان کنید در تهیه این غذا قورباغه‌ها را در سس لوبیا، تکه‌های پیاز، فلفل سیاه، زنجبیل و آب انگور تا زمان پخته شدن گوشت، می خوابانند. قورباغه‌ها اگر کامل پخته شوند طعم بسیار خوشمزه‌ای به‌خود می‌گیرند که ارزش یک بار امتحان را دارد. عده ای مزه این خوراکی را به مزه مرغ نزدیک دانسته.

دورین

دورین

یکی از میوه هایی می باشد که به شما پیشنهاد می کنم حتما آن را تست کنید چرا که این میوه را شاه میوه ها می نامند.پس ارزش یک بار امتحان را دارد.برای اطلاع از قیمت تور در تورزپرس از لینک استفاده کنید.

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها