تور دهلی مرداد 96

معبد آکشاردام و مقبره گاندی از جاذبه های گردشگری دهلی می باشند. آثار تاریخی و باستانی زیادی در هند وجود دارد که از جاذبه های گردشگری هند به حساب می آیند.

تور دهلی مرداد 96

دهلی یک کلانشهر بسیار بزرگ است که دهلی نو، پایتخت کشور هند بخشی از آن محسوب می شود. این شهر از کهن ترین شهرهای جهان است. دهلی نو بخش کوچکی از این شهر بسیار بزرگ است. این شهر به دلیل اینکه مقصد مهاجرت مردم از شهرهای دیگر بوده است، دارای مذاهب و فرهنگ های مختلفی است که در کنارهم جمع شده اند. به همین علت یک جامعه مدرن و در عین حال سنتی را شکل داده اند. دهلی نو بخشی از این کلانشهر بزرگ است که بسیار مشهور می باشد. این شهر دارای پیشینه ی بسیار زیادی است. به طوری که هم ردیف شهرهای کهنی چون دمشق و بنارس است که 5000 سال قدمت دارند. در تور دهلی مرداد 96 شما میتوانید از جاذبه های گردشگری دهلی که شامل مکان های تاریخی و آثار باستانی فراوانی است دیدن کنید. مراکز خرید دهلی نیز مشهور و مورد پسند گردشگران است. در ادامه سعی می کنیم تا شما را با بخشی از جاذبه های گردشگری هند آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

تور دهلی مرداد 96


مقبره گاندی 

این مکان یکی از پر طرفدارترین قسمت های تور دهلی محسوب می شود. گاندی رهبر سیاسی و مذهبی مردم هند است. مقبره وی همانند سکویی ساخته شده از مرمر سیاه و به شکل چهارگوش در مرکز فضایی بسیار سرسبز واقع شده است. البته به رسم مردم هند، پیکر گاندی سوزانده شده است. اما این بنا را برای یادبود وی ساخته اند. 

مقبره گاندی


معبد آکشاردام

این معبد باشکوه در کناره ی رود یامونا در سال 2005 بنا نهاده شده است. ساختمان اصلی آن کاملا از سنگ ساخته شده و در مرکز این معبد واقع شده است. حجاری و حکاکی های بسیاری در ساخت و تزیین این بنا به کار برده شده است. این معبد بسیار زیبا، نماد بسیار مشهوری از فرهنگ و هنر مردم هند می باشد که بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا را برای بازدید، به این نقطه می کشاند. 

معبد آکشاردام

آیا از مطالب ارایه شده درباره تور دهلی رضایت داشتید؟ در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید، به بخش های مختلف سایت مراجعه کرده و سایر مقاله ها را مطالعه کنید. برای ثبت تور دهلی مرداد 96 به قسمت لیست تورها مراجعه و تور مورد پسند خود را انتخاب نمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها