تور بمبئی تابستان 96

غار فیل ها و موزه ویکتوریا از جاذبه های گردشگری بمبئی محسوب می شوند.آب وهوای بمبئی مناسب برای تور بمبئی تابستان 96 می باشد.

تور بمبئی تابستان 96

بمبئی یا مومبای یک کلانشهر بسیار بزرگ و پر جمعیت در کشور هند است که دارای جاذبه های بسیاری برای گردشگران جهان است. از سواحل و مراکز تفریحی موجود در آن تا آثار و عمارت های تاریخی بسیار و دیگر جاذبه های طبیعی این شهر همگی مورد توجه علاقه مندان به این کشور است. همینطور بازارهای این شهر مخصوصا بازارهای محلی و خیابانی آن ارزش دیدن و گشت زدن را دارند. مساجد، معابد و کلیساهای تاریخی زیادی در این شهر وجود دارند که از جاذبه های گردشگری بمبئی هستند. ارزش معماری این عمارت ها سبب شده است تا مردم با انواع عقاید و مذاهب از این آثار بازدید کنند. این شهر پایتخت تجاری هند لقب گرفته است که این امر به خاطر تمرکز بسیاری از شرکت های تجاری در این شهر است. صنعت توریسم نیز یکی از مهم ترین منابع تامین اقتصادی در این شهر به حساب می آید. به دلیل وجود مشاغل و فرصت های کاری بسیار معمولا در طول روز جمعیت این شهر 3 میلیون نفر بیشتر از شب های آن است. علاوه بر این ها این شهر مرکز بالیوود و صنعت فیلم هندوستان نیز تلقی میشود. در مرکز سینمایی آن سالانه 900 تا هزار فیلم ساخته و منتشر می شود. در ادامه برخی از جاذبه های گردشگری هند را شرح خواهیم داد. 

تور بمبئی تابستان 96


موزه ویکتوریا

در تور هند شما میتوانید از این موزه زیبا و تاریخی که در میان باغ بزرگ ویکتوریا واقع شده است، دیدن کنید. باغ ویکتوریا در حدود 20 هکتار می باشد که دارای زیبایی های معماری و منحصر به فرد بسیاری است. علاوه بر جذابیت ها و طبیعت بکر این باغ که طرفداران بسیاری دارد، فضای درونی موزه و اشیا و اسنادی که در آن نگهداری می شوند نیز مورد توجه گردشگران قرار دارند. این باغ و موزه واقع شده در آن از جاذبه های گردشگری بمبئی محسوب می شوند. 

موزه ویکتوریا


غار فیل ها 

جزیره میمون ها یا جزیره فیل ها نام جزیره ای خاص و شگفت انگیز در فاصله 45 کیلومتری جنوب بمبئی است. این جزیره دارای شهرت فراوانی است و توانسته آثار موجود در جزیره را به ثبت یونسکو نیز برساند. تورهای بسیاری از جنوب بمبئی به سوی این جزیره برگزار می شود که شما با شرکت در این تورهای تفریحی می توانید از غار فیل ها دیدن کنید. به این غار، معبد خدایان غول پیکر هندوستان نیز می گویند. این غار سرشار از کنده کاری ها و مجسمه های غول پیکر است. 

غار فیل ها بمبئی

برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره هند و تور هند تابستان 96 به بخش های مختلف سایت مراجعه کنید. در صورتی که قصد دارید تا تعطیلات تابستان خود را در هند بگذرانید، تور مورد علاقه خود را از لیست تورهای ما جستجو و ثبت نمایید. امیدواریم از تعطیلات خود نهایت لذت را ببرید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها