تور ده روزه چین

کوه چان بای شان وراه آهن چینگهای که از زیباترین دیدنی های چین هستندجزوجاذبه های گردشگری چین هستند.در تور ده روزه چین آب و هوای چین بسیار معتدل و دلنشین است.

تور ده روزه چین

چین به پایتختی شهر پکن پر جمعیت ترین و یکی از بزرگترین کشورهای جهان است. جاذبه های گردشگری چین شامل عمارت ها و آثار باستانی و تاریخی بسیاری است که از دوران کهن این کشور به جای مانده است. چین دارای پیشینه ی بسیار طولانی مدتی است. قرن ها حاکمان این کشور بر بیشتر سرزمین های مرکزی آسیا حکفرمانی کرده اند. در تور چین شما قادر خواهید بود تا از عمده جاذبه های این کشور دیدن کنید. شهرهای پکن و شانگهای دارای بیشترین جاذبه ی گردشگری در بین شهرهای مختلف چین است. آب و هوای چین دارای تنوع بسیاری است که این امر به علت وسعت بسیار زیاد این سرزمین است. در شمال این کشور آب و هوای سرد و در جنوب آن آب و هوای معتدل تری وجود دارد. تور ده روزه چین را بیشتر در شهرهای پکن و شانگهای خواهید گذراند که عمده جاذبه های چین در این دو شهر قرار دارند. هتل های مجلل و شیک فراوان، مراکز خرید بزرگ و کوچک، سالن های نمایش، مراکز تفریحی، سالن های بزرگ اپرا و دیگر امکانات تفریحی و گردشگری در این شهرها مخصوصا پکن محیا و فراهم است. در تور چین جاذبه هایی را خواهید دید که در ادامه به شرح برخی از آن ها می پردازیم.

تور ده روزه چین


کوه چان بای شان

این کوه های زیبا در کناره رودخانه بهشت واقع شده اند. به اولین کوه شمال شرقی چین کوه چان بای شان می گویند. این سرزمین بسیار مقدس خوانده می شود که منشا قوم "من" بوده است. بهارهای گرم  از خصوصیت های جذاب این منطقه است. پارک ملی در این منطقه واقع شده است که گونه های متنوعی از جانوران را در خود جای داده است. در تور چین تابستان 96 حتما از کوه های زیبا و باشکوه چان بای شان دیدن کنید. 

کوه چان بای شان


راه آهن چینگهای

این راه آهن بسیار خاص و منحصر به فرد است. چرا که ارتفاع این ریل از سطح زمین 4000 متر است و از مناطق بکر و طبیعی ای عبور می کنند که شما حتی یک لحظه هم نمی توانید از دیدن آن ها چشم بردارید. طول آن 1956 کیلومتر و سرعت قطار به 120 کیلومتر در ساعت می رسد. نگران ارتفاع این قطار نباشید. پنجره های آن به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که بتوانند اکسیژن کافی به داخل برسانند. در مسیر آن 49 ایستگاه وجود دارد که شما می توانید در آن ها توقفی داشته باشید. 

راه آهن چینگهای چین

اگر قصد کرده اید تا تابستان خود را در چین بگذرانید به لیست تور های ما مراجعه کنید و تور ده روزه چین را انتخاب نمایید. امیدواریم از مطالب ارایه شده درباره چین رضایت داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به دیگر بخش های سایت مراجعه کرده و دیگر مقاله های ما را مطالعه نمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها