تور بالی از مشهد

از جاذبه های گردشگری بالی اندونزی میتوان به معبدبساکی و پارک آبی بالی اشاره کردکه ازجاذبه های گردشگری اندونزی نیز محسوب می شوند.آب و هوای بالی بسیار معتدل است.

تور بالی از مشهد

بالی نام مهم ترین جزیره کشور اندونزی و از زیباترین و جادویی ترین جزیره های جهان است. این مجموعه جزایر نه تنها مهم ترین جاذبه های گردشگری اندونزی بلکه یکی از مهم ترین مراکز گردشگری جهان محسوب می شود که سالانه میلیون ها نفر را به این سرزمین می کشاند. این جزیره در غرب جزیره جاوه واقع شده است. آب و هوای بالی همچون دیگر مناطق کشور اندونزی به خاطر اتصال دو اقیانوس آرام و هند بسیار خاص و منحصر به فرد است. این آب و هوا سبب شده تا خاک این کشور حاصلخیز باشد و بسیاری از محصولات کشاورزی در این کشور بخصوص در این جزیره قابل کشت می باشد. بالی بسیار حاصلخیز است به طوری که مزارع پلکانی برنج آن بسیار مشهور و معروف است و از جاذبه های گردشگری بالی محسوب می شود. همچنین این سرزمین آتشفشانی است و مهم ترین آتشفشان آن، کوه گودان آگانگ است. این جزیره را جزیره خدایان می نامند. در حقیقت بالی مجموعه چند صد جزیره کوچک و بزرگ است که سبب شده بزرگترین مجمع الجزایر جهان نیز به حساب آید. تور بالی از مشهد یکی از پر طرفدارترین تورهای کشور است. از مشهد به طور مستقیم پروازهایی به سمت کشور اندونزی برگزار می شود. آژانس های بسیاری در زمینه تور اندونزی در حال فعالیت هستند. در ادامه به معرفی بعضی از جاذبه های گردشگری اندونزی خواهیم پرداخت. 

تور بالی از مشهد


پارک آبی بالی

پارک مشهور واتربوم در تور بالی دومین پارک آبی برتر دنیاست که با جذابیت های فراوانی که دارد، سالانه مقصد میلیون ها گردشگر در جهان است. این پارک بهترین و بزرگترین پارک آبی آسیا است. سرسره پایپ لاین، سرسره مار پیتون، سرسره افعی های سبز، تند و درنده نام برخی از 13 مجموعه سرسره بزرگ و هیجان انگیز این پارک آبی است. علاوه بر تنوع سرسره های مختلف، این پارک دارای کافه ها، رستوران ها و مراکز تفریحی دیگر نیز هست. 

پارک آبی بالی


معبد بساکی

به دلیل وجود مذهب بودا در کنار سایر مذاهب در این کشور، شهرهای مختلف این کشور دارای معابد بزرگ و کوچکی است که بسیار باشکوه و جذاب هستند. یکی از این معابد، معبد بساکی بالی است که به آن معبد مادر در بالی می گویند. این معبد از دیگر معابد بزرگتر بوده و از مقدس ترین معابد کشور است. معبد بساکی از قسمت ها و معابد کوچک و بزرگی تشکیل شده است. هم اکنون نیز مراسم و آیین های مذهبی مختلفی در این معبد انجام میگیرد. 

معبد بساکی بالی

آیا از مطالب ارایه شده درباره بالی رضایت داشتید؟ سعی کردیم تا جاذبه های این شهر را بررسی کنیم. اگر قصد دارید تا تابستان خود را در این جزیره زیبا بگذرانید، میتوانید از لیست تور های ما، تور بالی از مشهد را انتخاب و ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها