تور سنگاپور تیر 96

باغ های گیاهشناسی و نایت سافاری از جاذبه های گردشگری سنگاپور هستند که سالانه میلیون ها نفر را به تور سنگاپورتابستان 96 می کشاند.

تور سنگاپور تیر 96

سنگاپور که در شبه جزیره مالایا واقع شده است. یکی از پر طرفدار ترین کشورهای توریستی جنوب شرق آسیا است. سنگاپور حتی از کشور کوچکی همچون بحرین نیز کوچک تر است. اما معتدل و مرطوب بودن آب و هوای سنگاپور و همچنین وجود جاذبه های طبیعی بسیار زیاد در این جزیره کوچک سبب شده تا میلیون ها نفر سالانه برای بازدید از این کشور به این مقصد سفر کنند. جزیره اصلی سنگاپور با داشتن 600 خط دریایی و هوایی یکی از مهم ترین بنادر تجاری در جهان است. پارک ها، دریاچه ها و فضاهای سرسبز فراوانی در سراسر این کشور وجود دارد که می تواند تور سنگاپور تابستان 96 را به یک خاطره ی فراموش نشدنی تبدیل کند. رستوران ها و مراکز خرید این جزیره نیز از محبوبیت بسیاری برخوردارند. در ادامه به شرح برخی از این جاذبه های گردشگری می پردازیم.

تور سنگاپور تیر 96


نایت سافاری

بازدید از باغ وحشی که حیوانات آن شب زی هستند شاید یکی از تجارب خاص و تکرار نشدنی شما در تور سنگاپور باشد. نایت سافاری از محبوب ترین جاذبه های گردشگری سنگاپور است که توانسته است سالانه بیش از 1 میلیون گردشگر را به سنگاپور بکشاند. این باغ وحش که در مساحتی نزدیک به 35 هکتار بنا شده است، حدود 25000 جاندار از 130 گونه که تقریبا 38 درصد آن ها در حال انقراض هستند را در خود جای داده است. 4 مسیر پیاده روی یا تراموا برای بازدیدکنندگان تعبیه شده است. در تمام مجموعه نور ماه شبیه سازی شده است تا موجودات برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده باشند. 

نایت سافاری سنگاپور


باغ‌های گیا‌هشناسی

این باغ با وسعتی به اندازه 63 هکتار در سنگاپور قرار دارد. جنگل های استوایی شبیه سازی شده در حدود 6 هکتار در این باغ وجود دارند که سه دریاچه ی زیبا آن ها را احاطه کرده است. باغ ارکیده این باغ بسیار مشهور است و در آن بیشتر از 1000 گونه اصلی از ارکیده موجود می باشد. تندیس های نمادین، باغ پرنیان ارکید، گلخانه و سالن برکیل از جاذبه های این باغ هستد. باغ بزرگ گیاهشناسی تنها باغی است که از ساعت 5 صبح تا 12 نیمه شب باز است. از قسمت های جالب باغ به دریاچه قو می توان اشاره کرد که آب مورد نیاز باغ را فراهم می کند. سرتاسر این دریاچه را شماری از نخل های کمیاب احاطه کرده اند. بازدید از این باغ زیبا و تماشای نمایش هایی که در قسمت های مختلف آن ارائه می شود بسیار جالب و قابل توجه است. 

باغ‌های گیا‌هشناسی سنگاپور

آیا برای تعطیلات تابستانی خود برنامه ریزی کرده اید؟ تور سنگاپور تیر 96 فرصتی تکرار نشدنی برای سفری شاد و مفرح خواهد بود. در صورت تمایل از لیست تورهای ما تور مورد نظر را انتخاب و ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها