تور سنگاپور از مشهد

معبد مقدس دندان بودا و تفرجگاه ساحلی شن های خلیج از بهترین جاذبه های گردشگری سنگاپور محسوب می شوند. آب و هوای سنگاپور مناسب برای تورهایتابستان 96 می باشد.

تور سنگاپور از مشهد

سنگاپور کشوری در جنوب شرق آسیا است که در شبه جزیره مالایا واقع شده است. پایتخت آن سنگاپور در خط استوا قرار دارد. آب و هوای سنگاپور گرم و مرطوب است و بارش سالانه در آن بسیار زیاد است. تنوع قومیت و جاذبه های طبیعی سبب جذب انبوه گردشگران به این سرزمین شده است. این کشور از تعدادی جزیره تشکیل شده است. یک جزیره اصلی و 63 جزیره کوچک مجموع این جزایر هستند. بسیاری از گردشگران تمایل دارند تا از مشهد به طور مستقیم به سنگاپور عزیمت کنند که امکان این امر به دلیل پیشرفت آژانس هوایی شهر مشهد میسر است. تورها و سفر های هوایی با کیفیت بسیار مناسب و مطلوب به مقصد تور سنگاپور در جریان است و از قیمت نسبتا مناسبی نیز برخوردار است. از جمله جاذبه های گردشگری تور سنگاپور تابستان 96 می توان به چند مورد در ادامه مقاله اشاره کرد.

تور سنگاپور از مشهد


تفرجگاه ساحلی شن‌های خلیج

شاید یکی از باورنکردنی ترین و خاص ترین اماکن تفریحی، این تفرجگاه ساحلی باشد که در ساحل زیبای مارینای سنگاپور واقع شده است. در حقیقت پارک سندز این تفرجگاه به صورت یک کشتی بزرگ بر روی سقف سه آسمان خراش مشهور این ساحل قرار گرفته و به نوعی این سه را به هم متصل کرده است. این پارک معلق حدود 3900 نفر ظرفیت دارد و دارای یک استخر 150 متری است. این مجموعه در نوع خود بی نظیر است. به این مجموعه پارک آسمانی می گویند که دارای 250 نوع درخت است. رستوران های مختلف و متنوع، کلوپ ها، هتل های لوکس و بسیاری از مراکز تفریحی در این مجموعه قرار دارند. 

تفرجگاه ساحلی شن‌های خلیج سنگاپور


معبد مقدس دندان بودا

این معبد یک عمارت چهار طبقه ای است که در مرکز محله ی چینی ها واقع شده است. این معبد سرشار از آثار هنری و تاریخی است. در طبقه چهارم یک گنبد طلایی 4 متری بر فراز عمارت واقع شده و در همین طبقه یک بتکده نیز وجود دارد. برج ناقوس این عمارت در تالار اصلی وجود دارد. 300 اثر بودایی که از کشورهایی چون چین، پاکستان و میانمار و دیگر سرزمین های آسیایی جمع آوری شده است در طبقه سوم این عمارت در موزه فرهنگ بودایی برای نمایش ارائه شده است. برای نوشیدن چای و سایر نوشیدنی های گیاهی به چایخانه ی کوچکی که در طبقه دوم قرار دارد، مراجعه کنید و از چشیدن این طعم ها لذت ببرید. 

معبد مقدس دندان بودا سنگاپور

در این مقاله سعی کردیم تا با قسمتی از جاذبه های گردشگری سنگاپور آشنا شوید. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر درباره این کشور و یا سایر کشورهای توریستی شرق آسیا را دارید، از دیگر مقاله ها ما نیز دیدن کنید. برای ثبت تور سنگاپور از مشهد در لیست تورها تور مورد نظر خود را ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها