تور جاکارتا تیر 96

از جاذبه های گردشگری جاکارتا می توان به منطقه کوتا و دریم پارک نام برد. در تو رجاکارتا تیر 95 از آب و هوای جاکارتا و غذاهای محلی اندونزی لذت ببرید.

تور جاکارتا تیر 96

جاکارتا با اهمیت اقتصادی، تجاری و جمعیت زیادی که دارد، قلب تپنده اندونزی محسوب می شود. این شهر به خط استوا نزدیک است اما با این وجود دارای دو فصل متفاوت گرم و مرطوب، و گرم و خشک است. از ماه های آبان تا خرداد هر سال هوا تقریبا بارانی و مطلوب است اما در ماه های باقی مانده به شدت گرم و خشک است. در گذشته با نام سوندا کلاپا نیز خوانده می شده است. اطراف جاکارتا به دلیل آب وهوای گرم و مرطوب شهر، دارای فضاهای سرسبز جنگل های استوایی است. این شهر دارای چندین پارک و باغ از گیاهان استوایی کمیاب است. همچنین این شهر به داشتن بزرگترین باغ ارکیده جهان نیز معروف است. همینطور در تور جاکارتا تابستان 96 به هیچ عنوان پارک های آبی آن را از دست ندهید. بی شک در فصل گرم سال این تجربه لذتی دوچندان خواهد داشت. همچنین به دلیل قدمت بلندبالای این شهر این شهر دارای آثار تاریخی جالب توجهی نیز هست. غذاهای محلی اندونزی یکی دیگر از جاذبه های گردشگری اندونزی محسوب می شود.

تور جاکارتا تیر 96


کوتا

در این منطقه از تور اندونزی شاهد ساختمان هایی با معماری های کهن خواهید بود که در کمتر قسمتی از اندونزی آن را خواهید یافت. این مرکز در گذشته و در اوج شکوه خود مرکز تجارت آسیا با غرب بوده است و مدتی نیز تحت تسلط هلند بوده است. امروزه با گذر از قسمت های مختلف این منطقه می توانید سنن و آداب و رسوم مردم جاکارتا و سبک زندگی آن ها در گذشته و اوج شکوه این شهر را ببنید و با آن آشنا شوید.

کوتا جاکارتا


دریم پارک

دریم پارک نام پارکی بسیار آرام و زیبا به دور از شلوغی و ازدحام شهر پرتردد جاکارتا است. شما در شهر بازی این پارک می توانید ماجراجویی آبی آتلانتیس، جهان فانتزی، دنیای دریا و اقیانوس دریم سامودرا را دیدن کنید و از زیبایی های طبیعت و امکانات تفریحی لذت ببرید. اگر بازی هایی همچون پینت بال، بولینگ و گلف را دوست دارید نیز این پارک بسیار محبوب و مورد پسند شما خواهد بود. در ساحل آرام و زیبای این پارک تعطیلات لذت بخشی را در تور جاکارتا تابستان 96 تجربه کنید. 

دریم پارک جاکارتا

آیا از مطالب ارائه شده درباره اندونزی رضایت داشتید؟ اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد تور جاکارتا و تور اندونزی دارید به سایر مقاله های ما مراجعه فرمایید. با مشاهده لیست تورهای ما تور مورد نظر خود را انتخاب کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها