تور بالی تیر 96

جنگل میمون اوبود یکی از جاذبه های گردشگری بالی محسوب می شود. در تور بالی تیر 96 می توانید گشت زیر دریا را تجربه کنید. آب و هوای بالی معتدل است.

تور بالی تیر 96

بالی به عنوان یکی از زیباترین و بهترین جزایر دنیا در کشور اندونزی واقع شده است. در حقیقت اندونزی شامل مجموع جزایر فوق العاده ای است و بزرگترین کشور جزیره ای دنیا محسوب می شود. این جزیره به دلیل آب و هوای مناسب و جاذبه های طبیعی فراوان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگران جهان است. ساحل نوسادوا که پنجمین ساحل زیبا جهان است، در جزیره بالی قرار دارد. به دلیل محبوبیت فراوان و گردشگران زیادی که به این منطقه سفر می کنند، با کیفیت ترین و مجلل ترین هتل ها، رستوران ها و کشتی های بزرگ تفریحی در این منطقه درحال فعالیت گسترده هستند. باران های شدید موسمی، آب و هوای گرمسیری و آفتاب گرم و درخشان از جمله ویژگی های بالی است. مرکز خرید ماتاهاری و فروشگاه دیسکاوری از بهترین مراکز خرید بالی هستند که شما می توانید انواع پارچه های تزیینی، مجسمه های زیبا و صنایع دستی خاص منطقه را به عنوان هدیه و سوغات خرید کنید و از این تور به یادگار ببرید. برنج، سبزیجات و ماهی آمیخته شده با انواع فلفل، زنجفیل و انواع ادویه جات تند از غذاهای محلی بالی و محبوب مردم بومی و البته گردشگران تور بالی تابستان 96  است. 

تور بالی تیر 96


گشت زیر دریا 

یکی از بی نظیر ترین تجربه های ممکن در بالی بی شک گشت زیر دریا است. مخصوصا برای افرادی که به کشف دنیای زیر آب و تماشای جانداران زیر آب علاقه دارند، بسیار جالب توجه خواهد بود. معمولا این تورهای مهیج در دو نقطه ی تانجانگ بانوا و سانور برگزار می شود. عمق منطقه ای که گردشگران به زیر آب فرستاده می شوند حدودا 7 متر است که به راحتی می توانند انواع مرجان ها، ماهی های رنگارنگ و جانداران آبزی موجود در منطقه را مشاهده کنند. گردشگران کلاه های مخصوص بزرگی را به سر میگذارند که توسط یک لوله اکسیژن به قایق مخصوص تور متصل است. شما در تور بالی و در این تجربه خاص می توانید بر روی بستر دریا قدم بزنید و دقایقی را در کنار موجودات آبزی بگذرانید. 

گشت زیر دریا بالی


جنگل میمون اوبود

این جنگل زیبا و با ارزش یکی از جاذبه های گردشگری بالی می باشد. این منطقه حفاظت شده است و محلی برای مطالعه روی گونه های مختلف جانوران محسوب می شود. موقعیت جغرافیایی این منطقه بسیار خوب است و شما به راحتی می توانید به این جنگل سفر کنید و از سپری کردن اوقات خود کنار میمون های خاص این جنگل و بازی و تفریح با آن ها از این سفر لذت ببرید. میمون های این منطقه به دلیل تردد زیاد گردشگران تور اندونزی هیچ ترسی از انسان ها ندارند. مردم روستاهای اطراف این منطقه را مقدس می نامند. در این منطقه طبیعی می توانید از جنگل سرسبز و زیبای منطقه لذت فراوان ببرید. 

جنگل میمون اوبود بالی

برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره جاذبه های گردشگری اندونزی به بخش های مختلف سایت رجوع نمایید. لیست تورهای ما را مشاهده کنید و از بین تنوع موجود در بین تورهای مختلف، تور مورد علاقه خود را انتخاب و ثبت نمایید. موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها