تور اندونزی بالی

جزیره فلورس اندونزی  و معبد براتان بالی از جاذبه های گردشگری اندونزی هستند.در تورترکیبی اندونزی مالزی می توانید از جاذبه های گردشگری بالی دیدن کرده و لذت ببرید.

تور اندونزی بالی

اندونزی در نیمکره شرقی قرار دارد و یکی از مناطق جنوب شرق آسیا است که حدود 17000 جزیره را شامل می شود. در حقیقت این کشور مجمع الجزایری است که در کنارهم در اقیانوس هند اداره می شوند. پایتخت این کشور جاکارتا است که در جزیره ی جاوا قرار دارد و البته بزرگترین جزیره این کشور نیز محسوب می شود. اندونزی بیشترین جمعیت مسلمان در جهان را داراست. مردم این سرزمین به بیش از 300 زبان محلی صحبت می کنند. این کشور به دلیل وجود آب و هوای استوایی دارای تغییرات فصلی اندکی است. خط استوا از این کشور می گذرد. محصول اصلی این کشور برنج است و بیشتر اقتصاد این کشور به محصولات کشاورزی و معدنی وابسته است. این کشور از نظر معدنی بسیار ثروتمند است و منابع بسیار غنی زغال سنگ، نیکل، نفت، گاز طبیعی و دیگر منابع را داراست. به دلیل معتدل و بارانی بودن آب و هوای اندونزی و دارا بودن جاذبه های طبیعی گردشگری فراوان؛ در کنار همه این منابع اقتصادی، صنعت توریسم در این کشور نیز سهم بسیار قابل توجهی را دارد. از طرفی مردم بومی این سرزمین بسیار خونگرم و صمیمی هستند. بالی اندونزی یکی از مهم ترین جزایر اندونزی و جهان به حساب می آید. جاذبه های طبیعی این جزیره بسیار فراوان است. تور اندونزی بالی یکی از محبوب ترین تورهای تابستان 96 است. در ادامه به معرفی برخی از جاذبه های گردشگری اندونزی خواهیم پرداخت. 

تور اندونزی بالی


معبد براتان بالی

این معبد دارای چشم اندازی بی نظیر است که به جرات می توان گفت کمتر معبدی در جهان دارای چنین منظره طبیعی و خاصی است. در منطقه ی بدوگال و در غرب دریاچه براتان این معبد را خواهید یافت. این معبد بی شک یکی از جاذبه های گردشگری بالی محسوب می شود. ورودی این معبد 1000 روپیه است. در تور بالی شما با کرایه کردن قایق های محلی موجود می توانید بر روی آب های مجاور معبد وهمچنین در سطح دریاچه گشتی بزنید. آب وهوای این منطقه بسیار معتدل و مناسب است به طوری که حتی در ایام تعطیلات خود مردم بومی بالی نیز به این محل سفر می کنند تا از آب و هوای خاص و شرایط طبیعی منحصر به فرد آن لذت ببرند.

معبد براتان بالی


جزیره فلورس اندونزی 

این جزیره یکی از زیباترین جزیره ها واقع در کشور اندونزی است. این جزیره جزیی از مجمع الجزایر سوندای کوچک است که حدود 13540 کیلومتر مربع مساحت دارد. از جاذبه های گردشگری و طبیعی این جزیره می توان به دهانه ی آتشفشان کلیموتو اشاره کرد. این دهانه دارای سه دریاچه است که از گازهای آتشفشانی سرشار هستند. با توجه به این امر رنگ آب دریاچه ها برحسب اینکه چه نوع اکسیداسیونی در آب رخ دهد تغییر رنگ می دهد. همین امر سبب شده تا طیف رنگی دریاچه تغییر کند و این مکان را به یکی از منحصر به فرد ترین جزایر جهان بدل کند. این جزیره یک پارک ملی دیگر نیز دارد که از گونه های درحال انقراض محافظت می کند. در تور اندونزی شما می توانید از این جزیره منحصر به فرد و جاذبه های طبیعی فراوان آن دیدن کنید و لذت ببرید.

جزیره فلورس اندونزی

سعی کردیم مطالب مفیدی در ارتباط با جاذبه های گردشگری اندونزی ارائه دهیم. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد تور اندونزی بالی هستید دیگر مقاله های سایت را مطالعه فرمایید. برای ثبت تور بالی تابستان 96 به لیست تورهای ما مراجعه کنید سپس تور مورد نظر خود را از بین تورهای متنوع و گسترده موجود انتخاب کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها