تور لحظه آخری لنکاوی

تلوک داتایی و دهکده شرقی از جاذبه های گردشگری لنکاوی هستند که در تور لحظه آخری لنکاوی می توانید از جاذبه های گردشگری مالزی دیدن کنید.

تور لحظه آخری لنکاوی

لنکاوی مهم ترین و یکی از پر جاذبه ترین جزایر کشور مالزی محسوب می شود. لنکاوی تنها یک جزیره نیست بلکه شامل حدود صد جزیره است که به آن مجمع الجزایر لنکاوی می گویند. این مجموعه جزایر در شمال غربی کشور واقع شده است. بیشتر این جزیره ها از جنگل های انبوه پوشیده شده اند به گونه ای که امکان زیست در آن ها ممکن نیست. اما در برخی از این جزایر جاذبه های به شدت فراوانی یافت شده که سبب شده تا گردشگران زیادی را از سراسر جهان به این نقطه بکشاند. لنکاوی در خلیج کداه واقع شده است. این جزیره بهترین مکان برای خرید های متنوع و فراوان و همچنین غذاهای محلی مالزی است. رستوران های سنانگ، ساحل کوک، شهرک کواه و ساحل تنگاه از محبوب ترین و مهم ترین مراکز ارایه غذاهای خوشمزه و جذاب محلی در این جزیره است. لنکاوی در گویش محلی مالایی به معنای عقاب قهوه ای است. مجسمه بزرگ عقاب قهوه ای که نماد این جزیره است را به هنگام ورود به آن خواهید دید. معمولا تور لنکاوی دارای قیمت مناسبی است. اما توجه داشته باشید که تور لحظه آخری لنکاوی دارای تخفیف های بسیاری است. با این میزان تخفیف قادر خواهید بود تا از فروشگاه ها و امکانات تفریحی لنکاوی بیشتر از قبل بهره مند شوید. 

تور لحظه آخری لنکاوی


تلوک داتایی

تلوک داتایی یکی از زیباترین خلیج های جزیره لنکاوی است. این خلیج همچون سایر سواحل جزیره دارای آب های زلال و شفاف و فیروزه ای و سواحلی گرم و ماسه ای و همچنین صخره های زیبای آهکی است. این خلیج دارای محیطی ساکت و آرام برای گذراندن یک تور تابستانی فراموش نشدنی دلنشین است و همچنین دارای مناظر دیدنی بسیاری است. تلوک داتایی یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری لنکاوی است.

تلوک داتایی لنکاوی


دهکده ی شرقی

این دهکده در خلیج بورائو در جزیره لنکاوی واقع شده است. یکی از علت های جذابیت این دهکده بخاطر قدیمی و باستانی بودن آن است که می توان گفت این دهکده یک نمونه بسیار قدیمی از این نوع روستاهای شرقی است. تفریحات و سرگرمی های آن بسیار متنوع و فراوان هستند که از جاذبه های گردشگری مالزی محسوب می شوند. در این منطقه شما می توانید از تفریحات محلی همچون مراسم شعبده بازی، نمایش رام کنندگان مارهای سمی، کف بینی ها و اجراهای مختلف موسیقی های محلی لذت فراوان ببرید. مهم ترین سرگرمی این جزیره که افراد زیادی را به تور مالزی می کشاند می توان به فیل سواری معروف آن اشاره کرد که بی شک تجربه ای خاص برای شما خواهد بود. کایت بازی، نقاشی و دیگر تفریحات معمول نیز در این دهکده در جریان است. همچنین شما می توانید طعم غذاهای محلی مالزی را در رستوران های فراوان دهکده بچشید و از تعطیلات خود لذت ببرید. 

دهکده ی شرقی لنکاوی


برای مشاهده اطلاعات کامل درباره لنکاوی و تور لحظه آخری لنکاوی به دیگر قسمت های سایت ما مراجعه نمایید و در صورت تمایل به لیست تورهای سایت مراجعه کرده و تور مالزی تابستان 96 را انتخاب و ثبت نمایید. تعطیلات تابستانی خوشی را برای شما آرزومندیم.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها