تور مالزی از شیراز

قیمت تور مالزی|تور مالزی|معبد تین هو و غارهای کیو از جاذبه های گردشگری مالزی و مهم ترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور هستند.تورمالزی از شیراز از محبوب ترین تورهای تابستان 96 است.

تور مالزی از شیراز 

مالزی سرزمینی در جنوب شرقی آسیا است که دارای تنوع جمعیتی بسیاری است که مشابه آن را در کمتر کشوری خواهید یافت. این کشور همواره سعی کرده است تا در کنار حفظ سنت ها و آثار باستانی و کهن خود، همگام با زمانه پیشرفت کند و مدرن باشد که باید گفت در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. پایتخت آن کوالالامپور است که در غرب خلیج مالزی قرار دارد. این شهر با داشتن حدود 5 میلیون نفر جمعیت قلب تپنده مالزی محسوب می شود و همچنین مرکز و قلب بسیاری از فعالیت ها مهم بازرگانی و اقتصادی و همچنین توریسم کشور است. این شهر با داشتن بیشترین سهم در جاذبه های گردشگری مالزی کمک بسیار شایانی به صنعت و اقتصاد مالزی می کند. بیشتر جمعیت این کشور مسلمان هستند بنابراین مصرف مشروبات الکی در آنجا ممنوع است. این کشور بین کشورهای تایلند در شمال و سنگاپور در جنوب قرار گرفته است. این دو کشور نیز از مهم ترین و شلوغ ترین کشورها در گردشگری محسوب می شوند. از شهر شیراز پرواز مستقیمی به سمت مالزی وجود ندارد بنابراین گردشگران شیرازی برای انجام سفر ابتدا باید به تهران سفر کنند سپس به مقصد مالزی پرواز کنند. معمولا بیشتر آژانس ها 50 درصد هزینه پرواز از شیراز به تهران را برای رفاه مشتریان خود برعهده می گیرند. 

تور مالزی از شیراز


معبد تین هو

معبد تین هو که در کوالالامپور مالزی واقع شده است، یکی از بزرگترین معابد در جنوب شرقی آسیا است. این معبد بزرگ و باشکوه که چهار طبقه را شامل می شود توسط ساکنین چینی تبار کشور مالزی ساخته شده است و از نظر معماری یکی از بهترین و زیباترین نمونه های معابد در جهان محسوب می شود. الهه خدای بخشش، شمایل خدایگان و فواره کوان یین از اولین بناهایی هستند که شما قبل از ورود به محوطه اصلی معبد خواهید دید. در طبقه سوم این معبد، عبادتگاه اصلی واقع شده است که تین هو؛ خدای دریا در آنجا قرار دارد. یکی از پر طرفدارترین قسمت های معبد بالای سقف بت خانه ی معبد است که چشم اندازی بی نظیر به سمت آسمان دارد و بسیاری از گردشگران به خاطر گرفتن عکس هایی خاطره انگیز به این قسمت می روند. این معبد یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور است.

معبد تین هو کوالالامپور


غارهای کیو

غار میمون ها یا غار باتو کیو یکی از محبوب ترین قسمت های تور کوالالامپور محسوب می شود. این مکان جایگاهی مقدس برای هندو هاست و امروزه نیز محل مهمی برای تجمع، عبادت و پرستش آن ها به حساب می آید. این غارها در 13 کیلومتری تپه سنگ آهک در شمال کوالالامپور واقع شده اند. این تپه دارای غارها و معابد بسیاری است. پله های زیادی قسمت های مختلف غارها و معابد را به  هم متصل می کند. شما باید 272 پله را بالا بروید تا به غار باتو برسید. در راه میمون ها به استقبال شما خواهند آمد که بهتر است برای پذیرایی از آن ها خوراکی به همراه داشته باشید. 

غارهای کیو کوالالامپور


اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری درباره تور مالزی از شیراز و سایر اطلاعات مرتبط با مالزی مانند قیمت تور مالزی کسب کنید، به دیگر قسمت های سایت مراجعه کنید. برای انتخاب و ثبت تور مورد علاقه خود به لیست تورهای ما سری بزنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها