تور چین شانگهای

تور چین شانگهای از جذاب ترین تورهای ترکیبی آسیااست. باغ یو و معبد جید بودا از جاذبه های گردشگری شانگهای چین است. تور شانگهای پر توریست ترین تورکشور چین است.

تور چین شانگهای

کشور چین با قدمتی طولانی مدت یکی از متمدن ترین کشورها در جهان محسوب می شود. همچنین این کشور عنوان پر جمعیت ترین و یکی از وسیع ترین کشورهای جهان را داراست. پایتخت آن پکن است. شانگهای دیگر شهر مهم  آن و شهر بندری و توریست پذیر این کشور محسوب می شود. جاذبه های گردشگری چین بسیار متنوع و در تمام شهرهای مختلف کشور پراکنده اند. یکی از معروف ترین جاذبه های این کشور رقص معروف شیر است که معمولا در روز سال نو در همه شهرها به اعتقاد مردم بومی چین برای از بین بردن ارواح خبیثه انجام می گیرد. این کشور با نام پادشاهی گل های تزیینی نیز شهرت دارد چرا که در گذشته جزو اولین کشورهایی بوده است که ریشه اولیه بسیاری از گل و گیاهان در آن وجود داشته است. جاذبه های گردشگری شانگهای نیز بعنوان شهر پرتوریست این کشور بسیار متنوع است و عموما تور چین به صورت انفرادی انجام نمی شود و تورهای ترکیبی همچون تور چین شانگهای بسیار متداول تر هستند. سعی می کنیم در این مقاله به اختصار برخی از این جاذبه های پر طرفدار را شرح دهیم.

چین


جاذبه های گردشگری شانگهای

معبد جید بودا

این معبد زیبا متعلق به بوداییان است که در سال 1882 برای محافظت از دو مجسمه بودای با ارزش توسط یکی از راهبان ساخته شده است. این معبد در شرق شهر شانگهای واقع شده است. این مجسمه ها علاوه بر قداست و ارزشمندی ای که برای بوداییان و مردم بومی شانگهای دارد، دارای ظرافت ها و زیبایی های خاص مجسمه سازی در چین نیز می باشند. بعدها معبد دیگری برای محافظت بیشتر از مجسمه ها بر روی معبد قدیمی ساخته شد. اکنون مجسمه بوداهای دیگری نیز به عنوان تبرک به این منطقه آورده شده است. این معبد یکی از جاذبه های تور شانگهای محسوب می شود.

معبد جید بودا چین


باغ یو

نام قدیمی این باغ یویوآن بوده است که قدمت آن به 400 سال پیش باز می گردد و زیباترین باغ در جنوب شرقی چین محسوب می شود. این باغ در شانگهای واقع شده است. در گذشته هنرمندی به نام جان نانیان که در سلسله مینگ می زیسته است کار فضای سبز این باغ را انجام می دهد و آن را به یکی از زیباترین باغ های چین بدل می کند که این سرسبزی و طراوت گنجینه اصلی این باغ به حساب می آید. آب و هوای چین بسیار متنوع است و می توان گفت در این منطقه شاهد آب و هوای معتدل این کشور هستیم. شهر سنگ این باغ مجموعه ای بی نظیر از کنده کاری ها روی سنگ می باشد که برای هر گردشگری تماشای آن جذاب است. صخره یشم نفیس یکی از سه صخره مشهور در چین است که در این باغ واقع شده و با ظاهر منحصر به فرد خود تماشاگران زیادی را مجذوب تور چین می نماید علاوه بر این ها می توانید از سالن سانسویی نیز دیدن کنید که با 5 اتاق در گذشته برای پذیرایی مهمانان و بعدها برای برگزاری جشن های بزرگ استفاده می شده است.

باغ یو شانگهای

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ترکیبی همچون تور چین شانگهای به قسمت های دیگر سایت مراجعه فرمایید. برای ثبت تورهای مختلف به قسمت لیست تورهای سایت مراجعه کرده و تور مورد علاقه خود را انتخاب کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها