مراکز خرید عمان

مراکز خرید عمان -مراکز خرید مسقط,تورعمان,مراکز خرید برند عمان,مراکز خرید سنتی عمان,تور عمان,بزرکترین مراکز خرید عمان,مراکز خرید عمان

مراکز خرید عمان

مراکز خرید عمان:عمان کشوری است که توریست بسیاری در خود جای میدهد و مراکز تفریحی و مراکز خرید بسیاری دارد که البته همه ی گردشگران برای تهیه سوغاتی و هدایایی برای نزدیکان خود نیاز به مرکز خریر بزرگ دارند که هدایای مورد نظر خود را تهیه کنند و از زیبایی انها لذت ببرند .در اینجا به معرفی چند مرکز خرید معتبر و البته زیا میپردازم که اکثر انها در شهر مسقط قرار دارد:

1-مرکز خرید العریمی :که یکی از مرکز خرید هایی است که محصولات مارک و مشتری پسند در ان دیده میشود.

2-مرکز خرید الهرتیک :که محصولات ارایشی , لوازم رایانه ای , کتاب و ... در ان مرکز وجود دارد.

3-مرکز خرید زاخر :یکی از مرکز خریدای کشور عمان است که در ان کافی نت,لوازم ورزشی و... وجود دارد و البته رستوران بزرگ و یک پیتزا فروشی هم در ان وجود دارد.

4-مرکز خرید الساروج :یکی از مرکز خرید های است که در شهر مسقط قرار دارد و تمامی اجناس ان به قیمت مناسب به فروش میرسد.همچنین دارای کافی شاپ و مکان مناسبی برای بازی کودکان در ان موجود است.

5-مرکز تجاری کپیتال: مرکزی خریدی است که هم پوشاک و هم مواد غذایی در ان دیده میشود .

6-مرکز خرید الخمیس پلازا :که در ان جواهرات و مغاذه های شیک وجود دارد.

7-مرکز خریر سیتی پلازا: کیک مرکز خرید جدید و زیبا است لازم به ذکر است که در این مرکز خرید نمازخانه ای وجود دارد برای گردشگران مسلمان.

8-مرکز خرید سابکو سنتر :که یکی از کهن ترین مرکز خریدی است که در کشور عمان وجود دارد و بازار های سنتی را در خود جای داده.

9-مرکز خرید جواهرات شاطی:یکی از پرطرفدار ترین مراکز خرید عمان میباشد.

10-مرکز خرید لولوعمان:در این مرکز خرید سالانه گردشگران بسیاری برای خرید وجود دارند.

مراکز خرید عمان

در این بازار ها و مراکز خرید عمان همه نوع محصول دیده میشود ازجمله محصولات محلی مانند صنایع دستی و عتیقه جات که مختص به خود کشور عمان است و طرفدار بسیار دارد.

با بازدید در سایت تورزپرس و اطلاع دقیق از بهترین تور عمان و بهترین مراکز خرید همراه شما هستیم. موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها