بهترین هتل های روسیه

بهترین هتل های روسیه -در سفر به  کشور بزرگی چون روسیه پیدا کردن مکانی مناسب برای اقامت کاری بسیار راحت است در شهرهای مدرن و بزرگ آن مانند مسکو هتل های مختلفی با درجه و قیمت های متفاوت پیدا می شود

هتل ها و اقامت در روسیه

در سفر به  کشور بزرگی چون روسیه پیدا کردن مکانی مناسب برای اقامت کاری بسیار راحت است در شهرهای مدرن و بزرگ آن مانند مسکو هتل های مختلفی با درجه و قیمت های متفاوت پیدا می شود از هتل های 5 ستاره گرفته تا سوئیت های ارزان قیمت و زیبا

باتوجه به مکانی که برای سفر خود برنامه ریزی کرده اید قبل از سفر با انتخاب تور روسیه می توانید هتل مورد نظر خود را با شرایط دلخواه انتخاب کنید .

  بهترین هتل در روسیه

  • هتل هیلتون در سن پترزبورگ :هتل هیلتون در شهر سن پترزبورگ هتلی 3ستاره که موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد این هتل مجلل به دلیل دارا بودن امکانات رفاهی بالا و رستوران های آن که منظره ای بسیار زیبا دارد از محبوب ترین هتل های سن پترزبورگ محسوب می شود .

  • هتل رادیسون رویال در سن پترزبورگ :با امکانات رفاهی بالا و ساختمان عظیم آن از شمار بهترین هتل های سن پترزبورگ است وموقعیت منحصر بفرد آن در دسترسی به مناطق گردشگری در انتخاب آن به عنوان محل اقامت نقش بسیار مهمی دارد.

  • هتل کاسموس در مسکو:این هتل 4 ستاره موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد معماری زیبا و بسیار متفاوت آن آن را به هتلی بسیار مشهور در تمام روسیه تبدیل کرده است .

  • هتل بوگاتیر در شهر سوچی :هتلی شیک و مجلل در شهر سوچی با معماری قصر مانندش با امکانات رفاهی بالا در تمام روسیه شهرت خوبی دارد امکانات رفاهی در این هتل بسیار بالا و کامل است و اقامتی بسیار مناسب را برای مشتریان خود فراهم می کند.

  • هتل راشین سیزن سوچی :این هتل 5 ستاره در نزدیکی فرودگاه سوچی واقع شده است که در رده یکی از 10 هتل برتر در روسیه به شمار می رود فضای بسیار زیبا با امکانات بین المللی از آن هتلی منحصر به فرد تبدیل کرده است .

  • هتل متروپل در مسکو :این هتل 5 ستاره در مرکز مسکو و مقابل تئاتر بولشوی بنا شده است هتل متروپل با فضایی دلنشین اقامتی بسیار جذاب را برای مسافران خود به ارمغان می آورد .

با توجه به تعداد و تنوع بسیار زیاد هتل ها در روسیه و شهرهای مختلف لیست تمام آن ها در یک نوشته نخواهد گنجید برای اطلاع از تمامی هتل ها در روسیه و قیمت آنها به سایت تورزپرس مراجعه نمایید .

برای دانستن اطلاعات کلی درباره روسیه بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

برای دانستن بهترین مراکز خرید روسیه روسیه بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

برای دانستن جاذبه های گردشگری روسیه روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها