درباره سن پترزبورگ

درباره سن پترزبورگ-یکی از ایده آل ترین مکان های گردشگری در دنیا روسیه است و شهرهای معروفش چون مسکو و سن پترزبورگ از جایگاه خاصی برای گردشگران برخوردارند

درباره سن پترزبورگ  و زیبایی های آن 

روسیه یکی از ایده آل ترین مکان های گردشگری درنیا ست  و شهرهای معروفش چون مسکو و سن پترزبورگ از جایگاه خاصی برای گردشگران برخوردارند .

دومین شهر بزرگ روسیه سن پترزبورگ است که آن را گنجینه ای از هنر و معماری می دانند .

موزه های تاریخی ,کاخ های  زیبا و دیدنی های فوق العاده سن پترزبورگ را به یک گالری دیدنی زیبا تبدیل کرده است که تماشای تمام زیبایی های آن قطعا در یک سفر کوتاه میسر نخواهد بود .

سن پترزبورگ یکی از مکان های تاریخی که در طول دوره ی با شکوه خود نام های متفاوتی نیز به خود گرفته است پتروگراد ,لنینگراد و اکنون سن پترزبورگ .

به علاوه قبل از مسکو سن پترزبورگ پایتخت روسیه بوده است .

اگر از دوستداران مکان های متحیر کننده و زیبا هستید یکی از مناسب ترین گزینه ها به ویژه برای ایرانیان (با توجه به فاصله مکانی مناسب ) سن پترزبورگ است .

دیدن مکان های زیبای سن پترزبورگ مکان های چون :

1-دیدن شب های سفید :در سن پترزبورگ درتابستان ها روزها بسیار بلند وشب ها کوتاه و روشن است ودیدن روشنایی زیبای شب واقعا متحیر کننده است .

2-موزه ارمیتاژ: یکی از زیبا ترین و با قدمت ترین موزه های جهان است و نزدیک آن به رودخانه نوا جذابیت آن را دو چندان کرده است .

 

3-باغ پوشکین :یکی از زیباترین و معروف ترین باغ های روسیه است که انم خود را از شاعر عاشق پیشه ای به نام پوشکین به ارث برده است .

 

4- موزه دالی :خانه ای زیبا از نقاشی های سالوادر هنرمند افسانه ای روسیه است .

5-ساحل پاک :ساحلی بسیار زیبا با غروب های رویایی و رمانتیک آن واقعا فوق العاده است .

6-جزیره پارک های شنی :پارک منحصر  بفرد با پرندگان زیبا و صخره های مصنوعی جالب و دیدنی

7-سا حل سنگ های هندی :ساحل شن و ماسه ای با دید نمایی به مانند اقیانوسی زیبا و هوای فوق العاده اش در صبح و عصر

8-تپه محافظت شده بوید :یک طبیعت فوق العاده با مسیر پیاده روی جذاب ,تالاپ ها ,درختان کاج ,حیات وحش و پرندگان شکاری زیبا 

9- پارک جزیره ای Caladesi:جزیره ای بسیار بزرگ با ساحلی زیبا و مسیرهای پیاده روی جذاب

10-رودخانه ها و کانال سن پترزبورگ :عبور از رودخانه ها و کانال های زیبا و دیدن مکان های فوق العاده اش واقعا لذت بخش است .

برای مشاهده ی جاذبه های گردشگری روسیه که در تور روسیه می توانید به بازدید از آن ها بپردازید بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها