مراکز خرید اسپانیا

مراکز خرید اسپانیا -خیابان بازار اسپانیا,مراکز خرید مادرید اسپانیا,مراکز خرید بارسلونا اسپانیا,مراکز خرید ارزان اسپانیا,مراکز خرید در اسپانیا

بهترین مرحله در هر سفر گشتن در مراکز خرید و پاساژ های مختلف است. مراکز خرید اسپانیا از مکان های است که بیشتر گردشگران در آن اوقات خوشی را سپری می کنند.

معرفی  مراکز خرید اسپانیا :

Diagonal Vyngvda:

 خیابان های بسیاری در اسپانیا برای خرید مناسب هستند. خیابان دیاگونال از خیابان معروف بارسلونا است که هتل ها و رستوران های و مراکز خرید بسیاری در آن وجود دارند این خیابان طولانی که تمام شهر را در برگزفته  است در موقعیت مناسبی قرار دارد و ایستگاه های مترو و وسایل حمل و نقل در نزدیکی این خیابان هستند. دیاگونال بهترین مکان برای خرید انواع برندهاست.

مرکز خرید دیاگونال مار بارسلونا Diagonal Mar Barcelona:

این مرکز خرید در خیابان معروف دیاگونا قرار دارد که بیشتر از  100 مغازه در دیاگونال مار قرار دارد و امکانات خدماتی مانند پارکینگ و کرایه اتومبیل در این مرکز خرید وجود دارد . مغزه ها در این مرکز از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است و رستوران ها وسینما های ان از ساعت یک بعد از ظهر شروع به کار می کنند. 

مراکز خرید اسپانیا

maremagunum :

ایم مرکز خرید در سال 1995 تاسیس شده است. maremagunum از معماری جالب و منحص به فردی برخوردار است که در کنار آب احداث شده است که گردشگران می توانند علاوه بر خرید از گشت و گذار در آن لذت ببرند.

maremagunum

Lilla :

از مراکز خرید در خیابان دیاگونال است که از ساختمانی بزرگ برخوردار که در سال 1993 احداث شده است 

Lilla

rambla catalunya

از بازار های محلی اسپانیا می توان به بازار شلوغ و پر جنب و جوش rambla catalunya اشاره کرد . این بازار درست در قلب بارسلونا قرار دارد . و انواع محصولات و اجناس در این بازارر می تونید پیدا کنید. اشیای قیمتی و جواهرات و هر گونه از لوازم را در این بازار خیابانی می توانید پیدا کنید.

carrer de sants:

carrer de sants از خیابان های  که در بارسلونا برای خرید مناسب است . این خیابان بازاری شاید از مکان های ناشناخته باشد و طولی به اندازه 4 متر دارد و تولیدات اسپانیاییی مانند کفش و لباس با مناسبترین قیمت در اینجا عرضه می شود.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها