خوشمزه ترین غذاهای یونان

خوشمزه ترین غذاهای یونان -غذاهای یونانی معمولا در بین کشورهای مختلف از شهرت خاصی برخوردار است و این به دلیل شیوه و مواد مخصوصی است

معرفی خوشمزه ترین غذاهای یونان  

خوشمزه ترین غذاهای یونان::غذاهای یونانی معمولا در بین کشورهای مختلف از شهرت خاصی برخوردار است و این به دلیل شیوه و مواد مخصوصی است که در پخت غذاهای خود به کار می برند.می توان گفت که افرادی که این کشور را از طریق تور یونان به جهتت مسافرت های تفریحی خود انتخاب میکنند یکی ازدلایل انتخاب خود را امتحان کردن غذاهایی یونانی می خوانند.

معرفی چندی از خوشمزه ترین غذاهای یونان:

  • گوشت بره و سس لیمو

یکی از غذهای بسیار خوشمزه و مخصوصی که در کشور یونان محبوبیت فراوانی دارد و مواد اصلی آن کتف گوسفند و کره می باشد که برای سس آن نیز حتما باید از لیموترش تازه استفاده شود.

خوشمزه ترین غذاهای یونان

  • میگوی یونانی

یونانی ها برای پخت میگو شیوه ی مخصوصی را به کار می برند که این شیوه موجب می شود یک طعم متفاوتی از میگو را تجربه کنید.

میگوی یونانی

  • موساکا یونانی

نام یکی از غذاهای محلی یونانی است.در واقع این غذا نوعی گراتن می باشد که به همراه نان سرو می شود.این غذا بسیار خوش طعم و مزه است به صورتی که به شما پیشنهاد می کنیم اگر رژیم هستید این غذاره اصلا انتخاب نکنید چون با یکبار امتحان حتما یک پرس دیگر سفارش خواهید داد.

موساکا یونانی

  • املت یونانی

حتما تا به حال اسم این غذارا بارها شنیده اید زیرا املت یونانی غذایی است که در همه ی کشورها پخت می شود.این نوع امملت بهترین و خوشمزه ترین نوع املت می باشد.تخم مرغ به همراه فلفل و نمک و اویشن و پنیر 

املت یونانی

  • کباب مرغ یونانی

کباب مرغ یونانی را به هیچ وجه از دست ندهید.این کباب از خوش مزه ترین کباب های دنیا است که به شیوه ای کاملا متفاوت کباب می شود.

 

کباب مرغ یونانی

تجربه ی مسافرتی خاطره انگیز به همراه صرف بهترین و خوشمزه ترین غذاها در کشور یونان توسط تورزپرس

شما عزیزان می تواند تمام اطلاعات مفیدی که در مورد قیمت تور یونان احتیاج  دارید.

سایت تورزپرس تمامی اطلاعاتی که در مورد مسافرت به یونان نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.همچنین شما می تواند تورهای ارائه شده به مقصد یونان به همراه قیمت ها را مشاهده کنید و بهترین تور را برای مسافرت خود انتخاب کنید.

شما می توانید برای اطلاع از بهترین هتل های یونان و آب و هوای یونان و بهترین زمان برای مسافرت به یونان و جاذبه های گردشگری یونان به سایت تورزپرس مراجعه کنید.

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها